AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
satine150x150

Veřejné záchodky nahradil moderní ateliér - Novinky ve světě erotiky

Veřejné záchodky nahradil moderní ateliérzpět

tisk TISK     email POSLAT
Veřejné záchodky nahradil moderní ateliér
Veřejné záchodky nahradil moderní ateliér
21.09. 2016
Havlíčkovy sady ve Vysokém Mýtě řadu let doslova hyzdily veřejné záchodky, které již nebyly v provozu a ze dne na den chátraly. Většina lidí procházejících kolem si říkala: Proč s tím už konečně někdo něco neudělá?! Změna nastala až nedávno, kdy ostudnou barabiznu nahradila moderní, designově velmi nápaditá budova s názvem Ideaplan.

Rčení »za vším hledej ženu« však v tomto případě neplatí. Za proměnou děsivých záchodků v atraktivní ateliér totiž stojí dva pánové, konkrétně David Karbulka a Martin Doležal. Na WC si tady už jen tak neodskočíte, to jedině, že byste sem zavítali z jiných důvodů. Ideaplan je totiž architektonické a designérské studio, které tvoří ideu, návrh a následnou komplexní realizaci staveb a interiérů pod svým autorským dohledem. »Tak dosahujeme maximální funkční i estetické kvality provedení s důrazem na detail a specifický přístup ke každému zadání,« tvrdí architekti s tím, že od října bude ateliér sloužit i jako školící centrum pro podporu 3D modelingu a fotorealistické vizualizace.

Párty v parku moderoval Richard Sacher

Slavnostní otevření ateliéru Ideaplan pojali jeho majitelé poměrně velkolepě. Pozvali přátele, spolupracovníky, místní předáky a další specialisty a pohostili je v rámci rautu konaného v parku před budovou. Kromě skvělého jídla a pití ovšem nechyběl ani doprovodný program spojený s několika přednáškami.

Ten uváděl moderátor, spisovatel a zpěvák Richard Sacher. »Pánové z Ideaplanu vědí, že jsem příznivcem moderní architektury. Několik let jsem byl externím redaktorem předního českého architektonického časopisu Villa journal a psal jsem o nejzajímavějších stavbách z celého světa,« prozradil Richard krátce před tím, než uvedl vtipné překvapení.

Ke stolku, umístěnému nalevo od vchodu do ateliéru, usedla hosteska převlečená za »hajzlbábu«. Pod schody stál na dřevěném podstavci starý, světle modrý záchod, který byl součástí původní stavby. Richard Sacher předal Martinu Doležalovi obrovskou sekeru, ten se rozmáchnul a za slovní asistence Davida Karbulky rozbil mísu na kusy. »Tímto jsme uzavřeli minulost tohoto místa, aby mohla nastat jeho budoucnost,« vysvětlil majitel ateliéru a záhy si společně s hosty pochutnal na skvělé grilované krůtě.

Foto: Jaroslav Kurfirst
Obrázky ke článku
Veřejné záchodky nahradil moderní ateliérVeřejné záchodky nahradil moderní ateliérVeřejné záchodky nahradil moderní ateliér
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid