AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
livechat150x150

Veřejnost vybrala rusovlásku a výraznou tmavovlásku - Novinky ve světě erotiky

Veřejnost vybrala rusovlásku a výraznou tmavovláskuzpět

tisk TISK     email POSLAT
Veřejnost vybrala rusovlásku a výraznou tmavovlásku
Veřejnost vybrala rusovlásku a výraznou tmavovlásku
07.03. 2017
Před několika týdny bylo na webových stránkách České Miss spuštěno internetové hlasování a veřejnost svými hlasy, kterých bylo celkem 22 488, poslala do boje o titul královny krásy další dvě dívky. Hlasování bylo do poslední chvíle napínavé a poměrně vyrovnané, ale výsledky jsou již jasné. Postupujícími dívkami jsou čtyřiadvacetiletá rusovláska Monika Vrágová z Břeclavi, která získala 9,7 % všech hlasů, a výrazná tmavovláska, třiadvacetiletá Tereza Vlčková ze Zlína s celkovým počtem 8,2% hlasů. O postup a přízeň fanoušků soutěžilo více jak třicet semifinalistek České Miss.

Ještě před vyhlášením postupujících přiznaly obě dívky, které veřejnost poslala dál, že na sobě od semifinále nepřestaly pracovat a moc by si přály postoupit. »Pracuji na sobě pořád stejně, jako před semifinále. Tím, že jsem nepostoupila přímo, se nic nezměnilo a pro získání podpory veřejnosti a hlasů jsem udělala hodně,« uvedla v poslední den hlasování Vrágová. Druhá postupující, Tereza Vlčková, také nic nenechala náhodě. »Moc bych si přála, abych to byla já. Udělala jsem pro to opravdu maximum, nepřestala na sobě pracovat a ještě jsem přidala hodiny angličtiny, protože ta pro mě byla na semifinále problém, to vím.«

Dvě vybrané dívky tak spolu s dalšími čtrnácti finalistkami pokračují ve hře o korunku královny krásy a už za pár dnů odjedou všechny finalistky do Vysokých Tater na první soustředění. Finalistky se pečlivě připravují, posilují, často s osobním trenérem, a dbají na zdravou stravu, aby při focení byly v co nejlepší kondici. Prozradily na sebe také mnoho zajímavých informací a nechaly i nahlédnout do svého soukromí. Polovina soutěžících dokonce přiznala, že aktuálně nemá přítele. Většina finalistek jsou studentky vysokých škol a vsází na svoji přirozenost.

Foto: Petra Odrazilová/Miss Events
Obrázky ke článku
Veřejnost vybrala rusovlásku a výraznou tmavovlásku
diskuze
Reklama
spolecnik_468_60.gif
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid