AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Aneta

Pojď mi to udělat do všech dírek a vůbec se se mnou nemazli. Ráda si nechám od tebe diktovat pravidla.

Reklama
queens_150_150

Veronika Kašáková nafotila svůj první kalendář - Novinky ve světě erotiky

Veronika Kašáková nafotila svůj první kalendářzpět

tisk TISK     email POSLAT
Veronika Kašáková nafotila svůj první kalendář
Veronika Kašáková nafotila svůj první kalendář
02.11. 2016
Charismatická modelka Veronika Kašáková pokřtila svůj první kalendář. Ten není ale takový, jaký byste čekali. V hlavní roli není Veronika, ale děti z dětských domovů, pro které se kalendář fotil.

Poprvé spatřil světlo světa včera v Galerii 1 na Praze 1 a jeho kmotrou se stala herečka Ivana Chýlková.

»Veroniku jsem potkala před dvěma nebo třemi roky v show Jana Krause, když napsala svoji knížku. Zapůsobila na mě a její knížku jsem přečetla. Byla velmi emotivní a bylo to krásné čtení. Když mi nedávno zavolali, abych se stala kmotrou jejího prvního kalendáře, hned jsem kývla. To, co Veronika dělá, mi je sympatické a ráda jí v tom podpořím.« říká herečka.

Kalendář Veronika nafotila s dětmi z Mostu, Tuchova a Vysoké Peci. Výtěžek z jeho prodeje putuje v plné výši na konto Nadačního Fondu Veroniky Kašákové, jenž podporuje děti a mladistvé z dětských domovů. Kalendář stojí tři sta korun a lze ho objednat prostřednictvím FB stránek nadačního fondu.

Jak to všechno vzniklo a jak se cítí Veronika před i za fotoapáretem? »Nestydím se při focení, ale jsem dost důsledná, aby fotky byly seriozní, dávám si záležet, aby vše bylo přijatelné k póze, se kterou se prezentují. Chci jít dětem příkladem, takže u mě toho k vidění na fotkách moc není. Krom obličeje a outfitu teď myslím.« směje se Veronika. »Za foťákem mě to bavilo moc, produkce a práce s dětmi mě nadchla. Každý den jsem uléhala do postele a říkala si, že bych takový den chtěla každý.« dodává půvabná blondýnka.

A jak vzpomíná na své první profesionální focení? »Moje první focení bylo pro mě opravdu velkolepé, fotila jsem sérii fashion fotek pro skvělou návrhářku Helenu Bedrnovou s úžasným fotografem, Matušem Thótem. Pamatuju si, že jsem byla strašně nervózní, ale tam, v rukou profesionálů, vznikla moje vášeň k tomuto řemeslu.«

Veronika na křest oblékla bílé dvoudílné šaty od návrhářky Zuzany Lešák Černé a doplnila je kabelkou O pocket.

»S Veronikou jsem se potkala na pracovních akcích a musím říct, že mi padla do oka na první pohled. Kalendář se mi líbí, jsem nadšená. Veronice moc fandím v tom, co dělá.« prozradila na křtu moderátorka Eva Perkausová.

»Ty děti by měly mít podobný vzory, protože Veronika dokázala to, co si řada z těch dětí myslí, že nejde. Veronice se podařilo realizovat se a založila fond a snaží se ty děti nasměrovat a ukázat, že to jde. To, co dělá je skvělý a navíc je to hrozně příjemná baba.« chválí nadační fond Veroniky herečka Miluška Bittnerová, přezdívaná česká Marylin.

Slavnostním večerem v roli moderátora provedl přítomné hosty Veroničin bratr Karel Kašák. Podporu jí vyjádřili také svou přítomností manželé Gábina Dvořáková Bártová a Vašek Noid Bárta, kouč Jan Mulhfeit, modelky Nikol Švanterová, Aneta Vignerová nebo Sarah Lilian Fisherová.

Foto: Lucie Vítková/obagcz
Obrázky ke článku
Veronika Kašáková nafotila svůj první kalendářVeronika Kašáková nafotila svůj první kalendářVeronika Kašáková nafotila svůj první kalendářVeronika Kašáková nafotila svůj první kalendářVeronika Kašáková nafotila svůj první kalendářVeronika Kašáková nafotila svůj první kalendář
diskuze
Reklama
followme468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid