AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
satine150x150

Veronika Kašáková: přiznání o svatbě a dětech - Novinky ve světě erotiky

Veronika Kašáková: přiznání o svatbě a dětechzpět

tisk TISK     email POSLAT
Veronika Kašáková: přiznání o svatbě a dětech
Veronika Kašáková: přiznání o svatbě a dětech
21.11. 2016
Své plány na svátky prozradila modelka a patronka nadace Veronika Kašáková, kterou známe také jako autorku autobiografie Zpověď holky z děcáku.

»Na Vánoce se chystáme utéct pryč.« směje se Veronika Kašáková. »Dvě dovolené nám už letos nevyšly. Musely jsme je zrušit týden před odletem,« dodává smutně Veronika. »Vánoce si uděláme už 23. 12. Pozveme celou rodinu a pak odletíme na Kanáry až do prvního ledna.« prozradila blondýnka s nejhezčím úsměvem v showbyznysu.

»Na Vánoce nakupuju vždy na poslední chvíli, většinou na Štědrý den ráno. Nevydržím mít dárek schovaný déle jak den. Chci ho těm lidem dát hned.« usmívá se. »S Milanem jsem nejšťastnější za celý svůj život! Celkově prožívám nejhezčí období v životě. Bavíme se o dětech, o svatbě, o baráčku. Těším se z každého dne, ale nikam nepospíchám.« dodává Veronika Kašáková, která se naplno věnuje svému nadačnímu fondu. Nedávno představila společně s kmotrou Ivanou Chýlkovou charitativní kalendář, jehož výtěžek putuje na pomoc dětem z dětských domovů.

Veroniku jsme potkali ve Schweppes the Bar na happeningu Štrůdl s tématem jednoty, kde byla jako jeden ze speakerů. »Jednota pro mě znamená spolek stejně smýšlejících lidí. Lidí, kteří jsou na jedné vlně se stejnou energií a pozitivním myšlením. Bylo by skvělé, kdyby jednota fungovala po celé zemi, dnes bohužel máme pár skupinek, které takto smýšlí a tolik se o tom neinformuje, protože světem hýbou negativní zprávy. Jednota je pro mne má rodina, lidé, kteří jsou kolem mě, lidé, které dobrovolně a mile ráda navštěvuji, inspiruji se od nich, čerpám a naopak investuji i já do nich.« prozradila Veronika Kašáková na téma jednoty.

Foto: archiv Veroniky Kašákové/Schweppes
Obrázky ke článku
Veronika Kašáková: přiznání o svatbě a dětech
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid