AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Veronika Machova a Hana Verna rozvášnily sexy fotkami herce - Novinky ve světě erotiky

Veronika Machova a Hana Verna rozvášnily sexy fotkami hercezpět

tisk TISK     email POSLAT
Veronika Machova a Hana Verna rozvášnily sexy fotkami herce
Veronika Machova a Hana Verna rozvášnily sexy fotkami herce
29.04. 2011
Česká Miss World 2010 Veronika Machová a Vicemiss ČR 2009 Hana Věrná dostaly atraktivní nabídku na focení kampaně k nově představovanému českému filmu Czech Made Man. Blonďaté krásky se při focení v ateliéru Jakuba Ludvíka odvázaly natolik, že přivedly do rozpaků i jednoho z hrdinů filmu, herce Milana Šteindlera. Ten později pózoval obklopen atraktivními dvojčaty, filmovými lesbičkami.

Šteindler patří mezi hlavní hrdiny filmu, který byl ve středu představen českému publiku a přichází do českých kin. Jakub Ludvík fotil v ateliéru nejen Milana Šteidlera, ale pozval si i missky Machovou a Věrnou, pro které byla nabídka na focení promotion fotek zajímavou pracovní příležitostí.

Na fotkách se sexy modelkami zapózoval i pravý Czech Made Man. Kdo je osobou, jejíž život inspiroval tvůrce natolik, že podle jeho životních zážitků natočili celý film v podobě české černé komedie? Věrná i Machová to vědí, české publikum se to ale zřejmě nedozví. »Focení bylo velmi zajímavě koncipované a pózování s reálným hrdinou celého filmu bylo zábavné. S Verčou, panem Šteindlerem, Jakubem Ludvíkem i živým hrdinou filmu jsme se hodně nasmály,« prozradila k focení Věrná, ale totožnost modela na fotkách prozradit nechtěla.
V
Obrázky ke článku
Veronika Machova a Hana Verna rozvášnily sexy fotkami herceVeronika Machova a Hana Verna rozvášnily sexy fotkami herceVeronika Machova a Hana Verna rozvášnily sexy fotkami herceVeronika Machova a Hana Verna rozvášnily sexy fotkami herceVeronika Machova a Hana Verna rozvášnily sexy fotkami herce
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid