AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
queens_150_150

Veronika Nová: Přítel jí splnil sen! - Novinky ve světě erotiky

Veronika Nová: Přítel jí splnil sen!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Veronika Nová: Přítel jí splnil sen!
26.01. 2012
Půvabná herečka, kterou jsme nejvíce zaznamenali v seriálu Ordinace v růžové zahradě, na chvíli vyměnila televizní kameru za divadelní prkna.
»Momentálně nastupuju do Dívčí války Františka Ringo Čecha do role naivní Šárky a od února budu zkoušet novou hru Tři v háji podle knihy Michala Viewegha, Haliny Pawlowské a Ivy Hercíkové.« A jaký je pro ni největší rozdíl mezi divadlem a televizí? »V divadle se mi líbí, že okamžitě cítím zpětnou vazbu od diváka, ale před kamerou se cítím líp. Je to pro mě přirozenější a navíc dokáže lépe zachytit hercovi emoce.«
I když se už teď těší na léto, ráda si užije i zimní sporty. Jak ale přiznala, bruslení mezi ně nepatří. »Na in-linech si vždycky úspěšně natluču, stejně jako na ledě, takže to moc nevyhledávám. Ale táta miloval hory a se ségrou nás už odmala učil na lyžích a v patnácti jsem přešla na snowboard.«
Na sportování teď ale sympatická Veronika moc času nemá. Místo toho má spoustu běhání kolem trpasličího pinče Ebbi, kterého od svého přítele dostala k Vánocům. »Je to můj splněný sen, od malička jsem po pejskovi toužila, vůbec jsem to ale nečekala, takže jsem byla pořádně překvapená a dojatá. Tím pádem jsem ale netušila, jak bych se o ni měla správně postarat, nakonec to šlo tak nějak samo.« Tříměsíční Ebbinku nerada nechává samotnou doma, takže ji společně se svým malým bratrancem Filípkem vzala i na otevření ledové plochy v Europarku, která se nesla v duchu vodnických pohádek.
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid