AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
livechat150x150

Veškeré služby nahoře bez! - Novinky ve světě erotiky

Veškeré služby nahoře bez!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Veškeré služby nahoře bez!
Veškeré služby nahoře bez!
27.02. 2012
Potřebujete uklidit, nebo opravit dům a chcete si najmout profesionály? A co takhle i s kapkou zábavy a erotiky? Tak to ale musíte jet do Jihoafrické republiky. Právě tam totiž poskytuje administrativní, domácí či právní služby firma, jejíž zaměstnanci pracují na požádání klienta částečně či zcela nazí. Společnost podle agentury AFP funguje ve čtyřech jihoafrických městech - Johannesburgu, Kapském městě, Durbanu a Pretorii.
Firma Natural Cleaning Co se označuje za zábavní firmu, která poskytuje různé druhy služeb od úklidu, žehlení, kancelářských prací až po právní, trenérský či počítačový servis. Neobvyklou přidanou hodnotou je skutečnost, že všichni pracovníci mohou na žádost klienta pracovat nazí či polonazí.
Vedení firmy přitom jasně uvádí, že jde o zábavu, a striktně vylučuje, že by se jednalo o prostituci. »Nejoblíbenější je uklízení, hned na druhém místě jsou opravy,« říká Jean-Paul Reid, devětadvacetiletý zakladatel společnosti.
Firmu založil teprve před měsícem. Zatím má asi jednoho klienta denně. Jeho zaměstnanci u něj pracují na částečný úvazek. Cena služeb se pohybuje od 175 randů za hodinu za služby nahoře bez po 450 randů za advokáty, účetní a instalatéry (425 až 1125 korun).
Škoda, že něco takového zatím u nás nefunguje...
Diskuze k článku  Veškeré služby nahoře bez!
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid