AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
followme150x150

Větší a krásnější prsa? Díky plácání! - Novinky ve světě erotiky

Větší a krásnější prsa? Díky plácání!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Větší a krásnější prsa? Díky plácání!
Větší a krásnější prsa? Díky plácání!
29.09. 2011
Thajsko má novou senzaci! Umí zde totiž zvětšit prsa bez chirurgie i bez chemie – pouhým hnětením a plácáním! Svede to ovšem jen jedna masérka. Ta na to ovšem má i potvrzení o funkčnosti od thajského ministerstva zdravotnictví.
Khemmikka Na Songkhlaová se naučila speciální metodě od své babičky. Ta jí naučila metodu kombinující masáž, hnětení a plácání k tomu, aby si zvětšila svá prsa. Nyní už 44letá Songkhlaová, spíše známá pod jménem Khunying Tobnomová, na odkazu své babičky vybudovala svou kariéru a ovládla Bangkok. Kromě zvětšování prsou totiž nabízí i jiné služby. Hněte zadky, aby jim dodala pevnost a tvar, a pleskáním zlepšuje i vizáž obličeje.
Její praktiky vzešly ve známost natolik, že se jimi vážně zajímaly i úřady. Podle deníku Bangkok Post studie thajského ministerstva zdravotnictví odhalila, že se poprsí dobrovolnic opravdu viditelně zvětšilo. Ministerstvo tedy uznalo techniku plácání jako přírodní alternativu plastické chirurgie.
Pokud toužíte po větších prsou bez skalpelu, musíte si ale připravit 380 dolarů (7000 korun). Za ně se vám dostane šest desetiminutových sezení plných ruční práce. Ovšem ani tato metoda není nijak šetrná. Naopak to prý pěkně bolí. Tobnomová šíří své učení dál, ovšem podle pravidla, že nic není zadarmo. Kurz »proplácání« celého těla tak vyjde na neuvěřitelných 330 000 dolarů (6 100 000 korun), výuka hnětení prsou na 263 000 dolarů (4 864 000 korun), uvedl deník The Daily Mail.
Obrázky ke článku
diskuze
Reklama
sweet-paradise_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid