AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
followme150x150

Větší prsa v rekordním čase! - Novinky ve světě erotiky

Větší prsa v rekordním čase!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Větší prsa v rekordním čase!
Větší prsa v rekordním čase!
10.11. 2011
Tak to je doslova a do písmene revoluce! Dámy, už se nemusíte trápit s tím, že vaše ňadra mají velikost lentilek pod kobercem. Na trh přichází nové sérum, které zvětší prsa o jedno číslo už za šest týdnů!

Vypadá to, že definitivně odzvonilo vycpaným podprsenkám i plastické chirurgii, kde doktoři sice dokážou zázraky, ale za velké peníze a bolestné oběti ze strany ženy. Společnost NIP + FAB vyrobila nový krém Bust Fix, po nemž prý prsa rostou jako houby po dešti.

Kde je tajemství tohoto údajného úspěchu? Bust Fix je založen na tom, že zvyšuje produkci mastných kyselin, a tím stimuluje tvorbu a ukládání přirozeně se vyskytujících tukových buněk v prsou. Zázračnou látkou jsou v tomto případě výtažky z mangostanu - plodů mangostany lahodné.

Asi vás nepřekvapí, že nový výrobek jde v Británii doslova na dračku. Podle serveru Daily Mail se prodá tisíc tub za minutu! Ženy by neměly mít strach z toho, že jde jen o reklamní podvod. Vědci totiž analyzovali ono zázračné sérum a nestačili se divit. Prozkoumali šest tisíc žen, jejichž obvod prsou se zvětšil minimálně o polovinu po prvních dvanácti týdnech používání. Čtvrtina zkoumaných žen se pak mohla radovat ze zvětšení 75 % už za čtyři týdny.

Novinka ani není tak drahá - v Británii se prodává v přepočtu za 16,29 liber (zhruba 480 korun).
Obrázky ke článku
Větší prsa v rekordním čase!Větší prsa v rekordním čase!
Diskuze k článku  Větší prsa v rekordním čase!
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid