AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
queens_150_150

Vévodkyně Kate porodila, Británie slaví - Novinky ve světě erotiky

Vévodkyně Kate porodila, Británie slavízpět

tisk TISK     email POSLAT
Vévodkyně Kate porodila, Británie slaví
Vévodkyně Kate porodila, Británie slaví
23.07. 2013
Velká Británie nadšeně slaví. Dychtivý národ se konečně dočkal. Vévodkyně Kate porodila chlapce, který je třetím v pořadí následníků britského trůnu.

První potomek prince Williama přišel na svět včera v 16:24 místního času (17:24 SELČ) a po porodu vážil téměř 3,8 kilogramu. Jméno prozatím není známo, nicméně už teď se národ rozjásal, jako kdyby Angličani vyhráli mistrovství světa ve fotbale. Slaví se po náměstích, ulicích, hospůdkách i domovech.

»Nemohli jsme být šťastnější,« uvedl podle agentury AP princ William po narození syna. Také královna Alžběta II. a její manžel jsou prý z narození pravnuka nadšení. »Má žena i já jsme neskutečně šťastní z příchodu mého prvního vnoučete. Pro Williama a Kate to je mimořádná chvíle a my jsme velmi nadšení z narození jejich chlapce,« uvedl Williamův otec princ Charles v prohlášení.

Inu, potud vše v pořádku. Ať se Britové radují, jak chtějí. Otázkou však je, proč jsme to museli 14 dnů každý den poslouchat jako hlavní zprávu my v Česku...
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid