AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Vězení za sex s dýní - Novinky ve světě erotiky

Vězení za sex s dýnízpět

tisk TISK     email POSLAT
Vězení za sex s dýní
Vězení za sex s dýní
15.04. 2010

Pětačtyřicetiletý Bill Patton z Michiganu se objevil na stránkách novin a časopisů v té souvislosti, o kterou určitě nestál ani v nejmenším.

Pocítil totiž sexuální touhu přímo na poli při sklizni dýní. A protože byl na poli sám a nemohl zasunout penis do žádné díry k tomu určené, vydlabal otvor do jedné dýně a jal se onanovat.

Na tom by samo o sobě nebylo ještě nic trestného, kdyby přitom milého Billa nenačapali puritánští sousedé. Nahlásili jeho "prohřešek" policii a nadrženec byl odsouzen za ohrožování veřejné mravnosti na devadesát dní do vězení.

A protože Pattonovy fotky přirozeně k dispozici nemáme, nabízíme vám některé, které pravděpodobně uvítáte více. A dýně v nich hraje rovněž hlavní roli...

Štítky
časopis, sexuální
Obrázky ke článku
Vězení za sex s dýníVězení za sex s dýníVězení za sex s dýníVězení za sex s dýníVězení za sex s dýníVězení za sex s dýníVězení za sex s dýníVězení za sex s dýníVězení za sex s dýníVězení za sex s dýníVězení za sex s dýní
Diskuze k článku  Vězení za sex s dýní
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid