AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Adéla

Naslouchej mému vzdychání a uslyšíš jak se krásně udělám. Celé ti to popíšu a uvidíš, že se budeš chtít ke mně přidat.

Reklama
followme150x150

Vignerová se vrátila z Miss World. Bohatší o zkušenost s tygry... - Novinky ve světě erotiky

Vignerová se vrátila z Miss World. Bohatší o zkušenost s tygry...zpět

tisk TISK     email POSLAT
Vignerová se vrátila z Miss World. Bohatší o zkušenost s tygry...
Vignerová se vrátila z Miss World. Bohatší o zkušenost s tygry...
18.12. 2009

Miss České republiky 2009 Aneta Vignerová se vrátila do Česka z mezinárodní soutěže krásy Miss World. A ačkoli se neprobila na přední příčky 59. ročníku, konaného v Johannesburgu, během pěti týdnu zažila mnoho zážitků a také procestovala kus světa.

Navštívila města jako je Londýn, Abu Dhabi, Johannesburg, Kapské město, Durban, Soweto a na cestě domů strávila několik hodin i v Istanbulu. "Byl to opravdu neuvěřitelný zážitek, který vyvrcholil finálovou galashow. Ta byla nádherná a já jsem věděla, že už tam nikdy stát nebudu. O to byly ty neopakovatelné okamžiky silnější. Nejvíce budu vzpomínat na Safari, kde jsme se dostaly do těsné blízkosti divoké zvěře, mohla jsem si pohladit tygry a gepardy," řekla pro oficiální stránky Miss ČR Vignerová, která se teď ze všeho nejvíc těší na to, jak si užije Vánoce v kruhu rodinném.

Foto: miss-cr.cz

Obrázky ke článku
Vignerová se vrátila z Miss World. Bohatší o zkušenost s tygry...Vignerová se vrátila z Miss World. Bohatší o zkušenost s tygry...Vignerová se vrátila z Miss World. Bohatší o zkušenost s tygry...Vignerová se vrátila z Miss World. Bohatší o zkušenost s tygry...Vignerová se vrátila z Miss World. Bohatší o zkušenost s tygry...Vignerová se vrátila z Miss World. Bohatší o zkušenost s tygry...Vignerová se vrátila z Miss World. Bohatší o zkušenost s tygry...Vignerová se vrátila z Miss World. Bohatší o zkušenost s tygry...Vignerová se vrátila z Miss World. Bohatší o zkušenost s tygry...Vignerová se vrátila z Miss World. Bohatší o zkušenost s tygry...Vignerová se vrátila z Miss World. Bohatší o zkušenost s tygry...Vignerová se vrátila z Miss World. Bohatší o zkušenost s tygry...Vignerová se vrátila z Miss World. Bohatší o zkušenost s tygry...Vignerová se vrátila z Miss World. Bohatší o zkušenost s tygry...Vignerová se vrátila z Miss World. Bohatší o zkušenost s tygry...Vignerová se vrátila z Miss World. Bohatší o zkušenost s tygry...Vignerová se vrátila z Miss World. Bohatší o zkušenost s tygry...Vignerová se vrátila z Miss World. Bohatší o zkušenost s tygry...
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid