AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
livechat150x150

VIP a jejich děti ucpali Václavské náměstí - Novinky ve světě erotiky

VIP a jejich děti ucpali Václavské náměstízpět

tisk TISK     email POSLAT
VIP a jejich děti ucpali Václavské náměstí
VIP a jejich děti ucpali Václavské náměstí
02.09. 2013
Na Václavském náměstí se uskutečnil již z 3. ročník bezpečnostní, kulturní a charitativní akce PRAHA DĚTEM.
Především pro děti a mládež byla připravena kulturně-bezpečnostní akce, která měla za úkol oslovit širokou veřejnost a upozornit na značná rizika spojená se všemi druhy činností dětí a mládeže. Hlavním tématem, na které akce Praha dětem chtěla upozornit, byla bezpečnost.


V téměř šestihodinovém programu vystoupil Michal David, Václav Upír Krejčí, Lukáš Pavlásek, Diana Kalashová, skupina Kroky Michala Davida, hokejista Jiří Zelenka ze Sparty Praha, ale také taneční a sportovní skupiny,
(Dance Academy Prague by Yemi A.D., TŠ hb Dance, Om Dance Acadamy- bollywoodské tance, Sportovní studio Petry Kadlecové-fitness, Prague Eagles Cheerleaders….). Akci moderovala Marta Dřímal Ondráčková s Pavelem Svobodou.
Akce byla zaměřena nejen na bezpečnost dětí a mládeže, ale též na charitu.

Osm partnerů akce předalo dětským domovům, Sportovnímu Clubu JÚ Praha, Nadačnímu fondu dětské onkologie Krtek, projektu Přijdu včas poukazy a materiální pomoc.
Součástí akce byly i různé dětské atrakce, soutěže o ceny, facepainting, autogramiády, dopravní hřiště, trenažéry, ukázky hasičů, záchranářů, policie a mnohé další. Děti si mohly vyzkoušet nejen své dovednosti, ale také soutěžit nebo se nechat vyfotografovat. Radost dětem dělaly i různé dobroty, které mohly během dne ochutnávat.

Na této akci se sešlo i několik VIP osobností, kteří buď měli své vystoupení, nebo autogramiádu. A nebo se prostě přišli, se svými dětmi jen podívat. Pro účastníky akce a sběratele podpisů byl velký zážitek setkat se s hvězdami jako je Michal David, Lukáš Pavlásek, Upír Krejčí, David Svoboda, Markéta Hrubešová, Štěpánka Duchková, Emma Smetana, Petr Jákl, MartinDejdar Marta Dřímal Ondráčková, Pavel Svoboda, Eva Burešová, David Gránský, Ivana Korolová a spoustu dalších umělců a sportovců.

Petr Jákl, organizátor celého dne měl radost, kolik lidí přišlo a že z této akce se již stává v Praze tradice: »Začal jsem dělat akce pro děti, protože nic podobného tu žádná státní instituce pro děti neorganizuje a jelikož i já mám malé děti, tak vím, že je to potřeba. Asi na to nejsou státní peníze. Je skvělé, že nás podporuje Magistrát hl. m. Prahy, že se na akci podílejí BESIP, policie, záchranná služba, hasičský záchranný sbor, červený kříž a vše co spadá pod veřejné financování, nicméně to samozřejmě není dostačující a tak a jsme museli sehnat dost sponzorů. Podotýkám, že je to osvětová kampaň a nekomerční akce,« vysvětloval Petr Jákl.

Své sympatické rošťáky Adámka a Honzu přivedla Štěpánka Duchková. Bylo téměř nerealizovatelné vyfotit kluky na jedné fotografie s maminkou u skákacího hradu: »Bojím se o kluky strašně! Ještě jak jsou dva, tak musím mít oči i na zádech. Na každém přechodu je trénuji a poučuji. Je komické, že když jsou sami, tak se jim nikdy nic nestane, ale vždy se něco semele, když jsme spolu. To potvrzují i moje kamarádky. Tak se musím nad sebou zamyslet,« smála se Štěpánka a v davu hledala své synky.

Zkušenosti má i Upír Krejčí, jeho dcera jde do druhé třídy: »Děti moc dobře ví, co mají dělat, ale neumí to aplikovat v praxi. Je to takových informací, které musí zpracovat. Prostě to chce je vzít na přechody a trénovat praxi,« dodal Upír

To Markéta Hrubešová si s dcerou vyzkoušely crashový trenažér: »Dbám na to, aby se Christel vždycky poutala, byly jsme na trenažéru, aby věděla jaká je to šupa, když se bourá. Myslím si, že už nebude žádná diskuze o pásání. Trenažér je výborná věc. Je nutné, aby lidi o nebezpečí věděli, kolikrát se stane, že jedou třeba jen k supermarketu a dítě nepřipoutají. Já bych tohle nikdy neudělala,« dodala Markéta

Rozporuplné zážitky měla Jana Adamcová:»Moje děti sice vyhrály hezké ceny a na cestu ještě dostaly celou šunkovou kýtu, ale odtažené auto a mastná pokuta mě na jinak prímovém odpoledni přeci jen trochu náladu pokazila,« volala nám ze sběrného parkoviště Jana.

Foto: Praha dětem
Obrázky ke článku
VIP a jejich děti ucpali Václavské náměstíVIP a jejich děti ucpali Václavské náměstíVIP a jejich děti ucpali Václavské náměstíVIP a jejich děti ucpali Václavské náměstíVIP a jejich děti ucpali Václavské náměstíVIP a jejich děti ucpali Václavské náměstí
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid