AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
satine150x150

Vlaďka Erbová: Zase akty. Ale tentokrát se vším všudy! - Novinky ve světě erotiky

Vlaďka Erbová: Zase akty. Ale tentokrát se vším všudy!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Vlaďka Erbová: Zase akty. Ale tentokrát se vším všudy!
Vlaďka Erbová: Zase akty. Ale tentokrát se vším všudy!
18.01. 2010

Sexbomba Vlaďka Erbová (28) se nestydí. To není nic nového. Ale pohled na její sexy tělo, včetně silikonových čtyřek, se nikdy neomrzí!

Zvláště když tentokrát ukázala i intimní místa, což na předešlých aktech k vidění nebylo. Autorem naprosto úžasných a profesionálně dokonalých snímků je prestižní fotograf Jan Tůma. "Je to poprvé po plastické operaci, co jsem ukázala bradavky," vylíčila Vlaďka, která se poprvé pro pánský časopis svlékla v roce 2003. "Jsem sama se sebou spokojená, tak proč bych to neudělala?"

Kolik matka čtyřleté dcerky Viktorie za odvážné akty vyinkasovala, zůstává neznámou. Podle kuloárních informací to bude 100 tisíc korun...

Štítky
intimita
Obrázky ke článku
Vlaďka Erbová: Zase akty. Ale tentokrát se vším všudy!Vlaďka Erbová: Zase akty. Ale tentokrát se vším všudy!Vlaďka Erbová: Zase akty. Ale tentokrát se vším všudy!Vlaďka Erbová: Zase akty. Ale tentokrát se vším všudy!Vlaďka Erbová: Zase akty. Ale tentokrát se vším všudy!Vlaďka Erbová: Zase akty. Ale tentokrát se vším všudy!Vlaďka Erbová: Zase akty. Ale tentokrát se vším všudy!
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1139 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid