AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
queens_150_150

Vlna sexuálního převratu začíná zde! - Novinky ve světě erotiky

Vlna sexuálního převratu začíná zde!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Vlna sexuálního převratu začíná zde!
Vlna sexuálního převratu začíná zde!
19.02. 2013
WaveLOVE je produkt určený zejména pro ženy, které nemají rády sexuální pasivitu. Při nejběžnější poloze tzv. misionářské mohou opřením se o zadní vlnku být natolik blízko partnerovi, že se milenci při styku mohou mnohem lépe dráždit a sex si tak oba mnohonásobně víckrát užít.

Svojí prostorností je podložka vhodná pro ženy všech druhů postav. Nezapomínáme na choutky nikoho a chceme, aby se i ty, které jsou obdařeny více, než ostatní, cítily pohodlně. My zkrátka myslíme na všechny.

A stejně jako vlnka za vlnkou, budou přicházet jednotlivé přírazy a jako příliv bude orgasmus, jenž vás zaplaví na této podložce, která svým tvarem vytváří neuvěřitelnou atmosféru a rozpoložení těla. A kolikrát jsme u sexu chtěli svého partnera obejmout při milovní. Hladit ho při sexu romantickém, líbat a laskat při sexu něžném či škrábat a jemně ho kousat a zatínat prsty do kůže při sexu plném vášně.

Téměř každý styk, ať už se nese v jakémkoliv rozpoložení, vyžaduje blízkost a intimitu a právě ta je nám ve většině poloh odepřena. Tato podložka nám ale přináší zcela nové možnosti. Vše, co jste až doposud chtěli, nyní můžeme mít. Užívat si se vším všudy a ničím se nenechat omezovat. A o tom by měl být sex především. O odreagování, pohodě, projevení lásky a vychutnávání si všeho, co nám může život, takto zpestřený přinést.

Doporučujeme: LOVERATOR waveLOVE doporučujeme vyzkoušet především při polohách, jejichž fyzické zvládnutí pro vás doposud nebylo možné nebo bylo obtížné.

Více na: www.loverator.cz/produkty/wavelove/
Obrázky ke článku
Vlna sexuálního převratu začíná zde!Vlna sexuálního převratu začíná zde!Vlna sexuálního převratu začíná zde!Vlna sexuálního převratu začíná zde!Vlna sexuálního převratu začíná zde!Vlna sexuálního převratu začíná zde!
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid