AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
spolecnik_150_150

Volí se netradiční Miss... - Novinky ve světě erotiky

Volí se netradiční Miss...zpět

tisk TISK     email POSLAT
Volí se netradiční Miss...
Volí se netradiční Miss...
23.04. 2014
Ve volné myšlenkové návaznosti na seriál ČT - Život je ples proběhne v rozmezí duben - červenec 2014 v šesti vybraných zařízeních sociální péče další ročník volby Miss staré koleno.

Informace o ročníku 2012, fotografie a ukázka TV spotu (zprávy) - viz.: http://mladiduchem.cz/cs/aktivity-a-udalosti/miss-stare-koleno-2012

V porotě zasednou známé osobnosti - herci - pan Jan Přeučil, paní Eva Hrušková, paní Regina Rázlová, pan Ivan Vyskočil a režisér Tomáš Magnusek.

Cílem projektu je pozitivně motivovat obyvatele zařízení sociální péče a umožnit jim - ať už aktivní nebo pasivní - účast na atraktivní akci. Zároveň pak přiblížit veřejnosti dění v zařízeních sociální péče - s cílem pozitivního náhledu na život seniorů v těchto zařízeních, ať už formou zveřejnění v médiích nebo pozváním rodinných příslušníků apod. na danou akci.

Termíny a místa konání: 25.4. - DD Čížkovice, 17.5. - DD Nezdenice, 31.5. - DD Onšov, 14.6. - DPS Masarykovo nám., Heřmanův Městec 26.6. - DPS Boskovice 10.7. - DD Nové Strašecí

Záštita projektu: Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR

Generálním partnerem projektu je firma ABENA, hlavní partneři jsou firmy MK Market a HEMA - doplňky stravy.

Diskuze k článku  Volí se netradiční Miss...
diskuze
Reklama
aaa-club-escort-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid