AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
livechat150x150

Vyhrála kráska z Angoly. Češka se neztratila - Novinky ve světě erotiky

Vyhrála kráska z Angoly. Češka se neztratilazpět

tisk TISK     email POSLAT
Vyhrála kráska z Angoly. Češka se neztratila
Vyhrála kráska z Angoly. Češka se neztratila
14.09. 2011
Soutěž krásy Miss Universe v brazilském Sao Paulu vyhrála kráska z Angoly. Leila Lopesová na postu nejkrásnější ženy vesmíru vystřídala Jimenu Navarreteovou z Mexika. Stala se vůbec první vítězkou této soutěže, kterou do klání vyslala jihoafrická Angola.
Nezapomenutelný zážitek, přesně tak bude Česká Miss 2011 Jitka Nováčková vzpomínat na finále Miss Universe. Velkolepá show se konala v jedné z největších zábavních arén Latinské Ameriky, v níž koncertovaly takové hvězdy jako Red Hot Chilli Peppers, Kylie Minogue nebo Oasis. »Je to nepopsatelný pocit stát před vyprodaným sálem a dýchat tu atmosféru. Samozřejmě mě mrzí, že jsem nevyhrála, ale jsem vděčná, že jsem mohla být součástí. Byly to náročné tři týdny, během nichž jsem zažila i perné chvíle, kdy jsem padala únavou. Stály ale za to. Poznala jsem novou zem a její kulturu, našla si nové přátele a měla možnost nahlédnout do světového modelingu,« sdělila své bezprostřední dojmy devatenáctiletá blondýnka z Českých Budějovic, která se za své působení na prestižní soutěži rozhodně stydět nemusí. Padla totiž do oka sponzorům, kteří si ji vybrali pro natáčení reklamy na vlasovou a nehtovou kosmetiku.
Obrázky ke článku
Vyhrála kráska z Angoly. Češka se neztratila
diskuze
Reklama
hostes_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid