AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
followme150x150

Vzpomínka půvabné Karly Mráčkové na dětství? Hydrant! - Novinky ve světě erotiky

Vzpomínka půvabné Karly Mráčkové na dětství? Hydrant!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Vzpomínka půvabné Karly Mráčkové na dětství? Hydrant!
Vzpomínka půvabné Karly Mráčkové na dětství? Hydrant!
27.01. 2016
Na otevření ledové plochy uprostřed nákupního centra Europark Štěrboholy dorazila vyzbrojená bruslemi i sympatická moderátorka Karla Mráčková se svou dcerou Karličkou.

»Bruslení je můj nejoblíbenější sport. Do svých devíti let jsem bydlela na sídlišti, kde se v mrazu všechna hřiště měnila v kluziště. Pamatuju si, že i můj tatínek je vždycky stříkal vodou z hydrantu, abychom měli kde bruslit. My s manželem a dětmi asi víc lyžujeme, ale kdybych si mohla vybrat, určitě mám raději brusle,« svěřila se Karla při utahování tkaniček a dodala, že díky vnitřním ledovým plochám je bruslení o to příjemnější, že vám nemrznou nohy.

Když ale moderátor akce začal svolávat přítomné celebrity na led, nebyla Karla k nalezení. Jak se později ukázalo, řešily s dcerou ryze dámský problém. Karla juniorka měla totiž pod čepicí úplně zničený účes, proto s maminkou odběhly do obchodu pro pár sponek a gumiček, aby daly Karliččinu image do pořádku...

Karlu jsme byli zvyklí osmnáct let vídat jako moderátorku zpráv o počasí. Loni ale změnila žánr a stala se reportérkou hlavní večerní zpravodajské relace. Jak se jí v nové roli líbí? »Hlásit počasí a dělat zprávy je velký rozdíl. Počasí jsem dělala osmnáct let a nechci to nijak hanit, přineslo mi to spoustu zážitků a zkušeností, ale bylo na čase se posunout dál, chtělo to změnu. Zpravodajství je náročnější, ale mám z toho pocit, že je za mnou vidět kus práce,« vysvětlila Karla svůj »přestup« a prozradila, jak se z rosničky stala zprávařkou: »Že by mě zprávy zajímaly jsem nejdřív utrousila mezi kolegyněmi. Ty to donesly mému šéfovi, který si mě zavolal a domluvili jsme se, že to zkusím.«

Foto: www.europark.cz
Obrázky ke článku
Vzpomínka půvabné Karly Mráčkové na dětství? Hydrant!Vzpomínka půvabné Karly Mráčkové na dětství? Hydrant!
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid