AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
satine150x150

Z blondýnky Kuchařové je zrzka! - Novinky ve světě erotiky

Z blondýnky Kuchařové je zrzka!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Z blondýnky Kuchařové je zrzka!
Z blondýnky Kuchařové je zrzka!
25.06. 2012
Přední česká návrhářka Ivana Mentlová představuje svoji novou kampaň Pre-Fall 2012. Po topmodelce Gretě Slezákové, se kterou návrhářka nafotila svoji kolekci jaro-léto 2012, je opět tváří kampaně Miss World 2006 a modelka Taťána Kuchařová.
Taťána se stává po předchozích kolekcích podzim/zima 2010/2011, jaro/léto 2011 a podzim/zima 2011/2012 tváří kampaně přední české návrhářky Ivany Mentlové již počtvrté.
Fotografem kampaně je opět renomovaný Matúš Tóth. O make-up a vlasový styling se postarala vizážistka Ivana Tokárska. Tentokrát se tým rozhodl obarvit vlasy modelce nazrzavo. Pro větší přirozenost nechtěli volit paruku. »Rezavá barva vlasů koresponduje s barvou šatů a kožešin. Táňa je otevřená experimentům, z nápadu byla nadšená,« říká Mentlová. A Taťána její slova jen potvrzuje. »Ráda zkouším nové role. Moc mě to baví a užívám si to. Být zrzkou mě bavilo, klidně bych si to vyzkoušela i na delší dobu. Změn se nebojím,« dodala Taťána Kuchařová .
Nejnovější kampaň v bohémském duchu je inspirována 70. léty. »Podstatná je pro mě nadčasovost a nositelnost mých modelů, možnost je vzájemně kombinovat, vysvětluje návrhářka, která si zakládá na kvalitních přírodních materiálech,« dodala návrhářka.
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid