AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
followme150x150

Z Chlebovské a Fajksové se staly Američanky! - Novinky ve světě erotiky

Z Chlebovské a Fajksové se staly Američanky!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Z Chlebovské a Fajksové se staly Američanky!
Z Chlebovské a Fajksové se staly Američanky!
27.07. 2012
Každá žena, ať už štíhlá či baculatá, vysoká či drobná, zrzka či blondýna, modrooká či hnědooká, světlá či snědá má vrozenou touhu po dokonalosti a téměř vždy je na sobě schopná najít věci, které by ráda změnila. Toto potvrzuje i skutečnost, že i nejkrásnější dívky České republiky navštívily 23. července 2012 stomatologické centrum ESThÉ Dent a nechaly si vybělit své nádherné, nyní již opravdu »americké úsměvy«, za které by se nemusely stydět ani v Hollywoodu!

K návštěvě kliniky přispělo určitě i to, že zde nedávno usedla do křesla i jejich kolegyně Linda Bartošová, která od MUDr. Jana Bjačka odešla s krásným úsměvem, díky němuž dostal její půvab úplně nový rozměr. Obě Terezy tedy dopředu věděly, do čeho jdou a že se mají na co těšit!

Dříve, než profesionální krásky vešly do ordinace, byly seznámeny s tím, co je bude čekat. Kombinované ošetření zahrnovalo nejprve dentální hygienu, v jejímž rámci se kompletně vyčistí zuby, odstraní zubní kámen a vyčistí zubní sklovina. Samotná bělící procedura, která následovala vzápětí, zahrnovala ošetření dásní, nanesení bělícího gelu a použití speciální lampy.

A co nám k návštěvě kliniky řekly »pacientky«? »Už odmala se mi zdávají noční můry, že mi všechny zuby samy od sebe vypadají a kdykoliv se tak stane, v tu ránu se probudím a s nadšením zjišťuji, že zuby mám naštěstí zatím všechny. Pevně doufám, že tomu tak bude i nadále, tedy i po této kosmetické úpravě,« smála se Tereza Chlebovská a dodala, že: »co se diety týče, tak tu budu zvládat asi jen horko těžko. Prozatím si nedovedu představit, že bych několik dnů nesměla sáhnout po čokoládě. Na každý pád jsem si udělala zásoby dopředu, tak to snad nějak vydržím.« No, pro krásu se holt musí trpět. Ovšem určitě ne bolestí na klinice, ale jen několikadenním odříkáním vybraných potravin, které by mohly ošetřené zuby zbarvit.

To Tereza Fajksová se nám svěřila se svým úsměvným příběhem z dětství: »Stejně jako většina populace mám panickou hrůzu ze zubařů a jejich kamarádek vrtaček. Jako malá jsem dokonce svého zubaře kousla a zásadně odmítala otevřít pusu.«

Pod dohledem vedoucího lékaře MUDr. Jana Bjačka byla ale v naprostém bezpečí, jelikož se jedná o schopného a zkušeného profesionála. Jako miss si je samozřejmě vědoma, že nejen její postava, vlasy, ale v neposlední řadě její úsměv jí zajišťuje pracovní nabídky, a proto dodala: »Pečlivě si čistím zuby 3x denně kvůli krásnému úsměvu, který je v mém oboru důležitý a hlavně si udržuji prevenci vůči kazům. Mám sice bílé zuby, ale chtěla bych si splnit jeden z mých chtíčů, tedy mít zuby opravdu jako perly, čehož bohužel pravidelným čištěním nedocílím.«

A z čeho měla Tereza Fajksová největší strach? »Jsem velký gurmán, proto se nejvíce po bělení bojím toho, že si 14 dní nebudu moci dát vše, co budu chtít. Tak alespoň chvíli budu jíst zdravě a cítit se fit,« sdělila těsně před zákrokem Česká Miss Earth 2012 Tereza Fajksová .

Aby bylo pro dívky ošetření opravdu co nejpříjemnější, usedly do křesla téměř společně a vzájemně se podporovaly a okukovaly, která má zuby bělejší. Na klinice se náhodou potkaly také s Miss Jitkou Nováčkovou, která bělení již dříve podstoupila.

Foto: ESThÉ DENT
Obrázky ke článku
Z Chlebovské a Fajksové se staly Američanky!Z Chlebovské a Fajksové se staly Američanky!Z Chlebovské a Fajksové se staly Američanky!Z Chlebovské a Fajksové se staly Američanky!Z Chlebovské a Fajksové se staly Američanky!Z Chlebovské a Fajksové se staly Američanky!
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid