AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Z Nováčkové se stala mořská panna - Novinky ve světě erotiky

Z Nováčkové se stala mořská panna zpět

tisk TISK     email POSLAT
Z Nováčkové se stala mořská panna
Z Nováčkové se stala mořská panna
26.08. 2011
Česká Miss 2011 Jitka Nováčková se vydala do brazislkého Sao Paula reprezentovat naši republiku na mezinárodní soutěž krásy Miss Universe. A už teď se o ní hovoří jako o jedné z favoritek. Předurčuje ji k tomu nejen blonďatá kštice, ale především příjemné vystupování a neodolatelné slovanské charisma!
Podpořit můžete Jitku nejen 12. září v průběhu finálového večera u televizních obrazovek, ale nově také v internetovém hlasování na webových stránkách www.missuniverse.com a www.nbc.com. Posílat své hlasy můžete od 19. srpna do 11. září. Soutěžící dívky můžete během hlasování ohodnotit body od 1 do 10, přičemž jednička představuje nejnižší bodové ohodnocení a desítka nejvyšší. Hlasy pocházející z IP adres z jednotlivých zemí budou následně zprůměrovány.
Nováčková bude reprezentovat Českou republiku ve večerní róbě, ve které má připomínat mořskou pannu. Model pochází z dílny přední české návrhářky Jany Berg a tvoří kombinace tří různých variací hedvábí - satén, šifón a žoržet pošitý drobnými korálky a flitry, to vše je propojeno krajkovými aplikacemi. Velmi elegantní celek umocňuje linie šatů ve tvaru mořské panny v barvě královské modři, která Jitce nesmírně lichotí. Vypadá v něm romanticky něžně i mladistvě provokativně…
Foto: ceskamiss.cz
Obrázky ke článku
Z Nováčkové se stala mořská panna Z Nováčkové se stala mořská panna Z Nováčkové se stala mořská panna
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid