AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
hostes_150_150

Zábavná fakta o erotice - Novinky ve světě erotiky

Zábavná fakta o erotice zpět

tisk TISK     email POSLAT
Zábavná fakta o erotice
Zábavná fakta o erotice
05.06. 2020
1. První erekce

Muži ji mají už v mámině břiše, a to od šestého měsíce těhotenství. Usvědčují je ultrazvuková vyšetření.

2. Čím větší, tím lepší?

V Ugandě se mladé ženy před milostnou schůzkou štípou do stydkých pysků, aby se jim nalily krví a opuchly. Tyto Afričanky jsou totiž přesvědčeny, že čím rozměrnější výbavu budou v kalhotkách nosit, tím většího úspěchu dosáhnou u mužů.

3. Ženy mají navrch

Špička klitorisu obsahuje zhruba osm tisíc nervových zakončení. Tak spletitou síť nervů přitom nenajdete nikde jinde na těle. Muži za ženami co do počtu zaostávají. Jejich penis obsahuje pouhé čtyři tisíce těchto ocásků slasti.4. Přírodní dezinfekce

Nechápete, proč vám odér semene vašeho milovaného připomíná čekárnu u doktora? Za zápach může látka zvaná spermin, což je přírodní dezinfekce, která chrání ejakulát před kyselinami v pochvě.

5. Krutý trest za nevěru

Ve starověkých Aténách se nevěrní manželé trestali vyholením rozkroku a zasunutím obrovské ředkve do řitního otvoru.

6. Gayové ve světě zvířat

I mezi zvířaty se najdou gayové. K hrátkám se stejným pohlavím se nejčastěji uchylují mořští ptáci, ovce a orangutani. V newyorské zoo se dva samci tučňáka, kteří spolu chodili už léta, dokonce rozhodli společně vychovat jedno z cizích mláďat.

7. Nejžhavější období

Největší chuť na sex na ženy přichází v průběhu druhého týdne cyklu, mezi jedenáctým a patnáctým dnem, kdy se blíží ovulace. Ženské tělo je v té době napěchované hormony a sebemenší dotyk na patřičných místech vyvolává prudce vášnivou reakci. Jestliže však berete antikoncepci, o toto období extáze kvůli chemii přicházíte. Hormony totiž uvolnění vajíčka zcela potlačují.

Obrázky ke článku
Zábavná fakta o erotice Zábavná fakta o erotice Zábavná fakta o erotice Zábavná fakta o erotice Zábavná fakta o erotice Zábavná fakta o erotice
Diskuze k článku  Zábavná fakta o erotice
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid