AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
satine150x150

Zac Efron si popálil penis i varlata - Novinky ve světě erotiky

Zac Efron si popálil penis i varlatazpět

tisk TISK     email POSLAT
Zac Efron si popálil penis i varlata
Zac Efron si popálil penis i varlata
19.08. 2010

Herec Zac Efron se potkal s něčím, co by nechtěl zažít žádný muž. Při turistickém výšlapu do přírody si popálil penis, když neopatrně spadl do keře jedovatce kořenujícího.

Rostlina produkuje těkavou silici, a tak se okamžitě při doteku s tělem člověka na kůži objeví puchýře, které svědí jako pes. "Popálil jsem si penis i varlata. Šíleně to svědilo, trpěl jsem jako zvíře. Bylo to moje první, a doufám, že i poslední setkání s jedovaticí," dodal 22letý americký herec.

Uff, raději nic nedodávat...


Obrázky ke článku
Zac Efron si popálil penis i varlataZac Efron si popálil penis i varlataZac Efron si popálil penis i varlataZac Efron si popálil penis i varlataZac Efron si popálil penis i varlataZac Efron si popálil penis i varlataZac Efron si popálil penis i varlataZac Efron si popálil penis i varlataZac Efron si popálil penis i varlataZac Efron si popálil penis i varlataZac Efron si popálil penis i varlataZac Efron si popálil penis i varlataZac Efron si popálil penis i varlata
diskuze
Reklama
sweet-paradise_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid