AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
spolecnik_150_150

Začíná další klání o nejkrásnější dívku Česka. V novém kabátě! - Novinky ve světě erotiky

Začíná další klání o nejkrásnější dívku Česka. V novém kabátě!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Začíná další klání o nejkrásnější dívku Česka. V novém kabátě!
Začíná další klání o nejkrásnější dívku Česka. V novém kabátě!
19.11. 2014
»Ukaž, co v tobě je. Ukaž svůj talent, svou osobnost, svou krásu. Přijď na casting a staň se Českou Miss 2015!,« vyzývají pořadatelé České Miss 2015 dívky, aby se zúčastnily castingů a díky úspěchu v soutěži změnily svůj život.

Jaký bude 11. ročník jediné národní soutěže krásy, jejíž vítězky reprezentují Českou republiku na světových soutěžích Miss Universe, Miss World a Miss Earth?

»Po deseti úspěšných ročnících České Miss je laťka vysoko a je pro nás velká výzva přinést projektu něco nového a přitom zachovat kontinuitu. V tomto ročníku například vezmeme semifinalistky do Špindlerova Mlýna, finalistky potom na tradiční exotické soustředění, ale i na zimní soustředění do hor, kde je bude čekat řada školení a tréningů. Rozhodli jsme se také pro změnu v hlasování. Českou Miss 2015 zvolí odborná porota, veřejnost bude volit Českou Miss World a Českou Miss Earth. Volba odborné poroty je více obvyklá ve světě, a to i na světových soutěžích. Diváci velkého finálového pořadu se můžou těšit na neotřelou moderátorskou dvojici, moderace se ujmou Libor Bouček a Leoš Mareš,« vyjmenovává novinky ročníku Marcela Krplová, majitelka a ředitelka soutěže. »Zásadní novinkou je role Patronky České Miss a jsem moc ráda, že ji přijala Iva Kubelková,« dodává.

Co to znamená být Patronkou České Miss? »Mám velkou radost, že jsem byla oslovena novou majitelkou České Miss Marcelou Krplovou a mohla se stát historicky první patronkou této soutěže. Patronát obnáší hned několik forem naší spolupráce. Jednak budu komunikovat s veřejností a médii a další důležitá součást mého patronátu je, že se mohu podílet na směřování celého projektu. Nejzásadnější pro mě bude pečlivý výběr dívek a nastavení určitého programu na soustředění. Dívky tak musí získat nezbytně nutné dovednosti pro dobré reprezentování této soutěže i reprezentování České republiky v zahraničí na světových soutěžích. Věřím, že budu dobrou oporou i vítězkám v nastavení jejich budoucího směřování,« říká Iva Kubelková.

Cesta k úspěchu však začíná právě castingem. Dívky se mohou přihlásit prostřednictvím webových či facebookových stránek. Neudělají ale chybu, když přijdou na casting přímo, bez předchozí registrace. Sedm castingový kol bude v obchodních centrech moderovat Petr Vágner a jsou otevřená pro veřejnost. Casting je určen slečnám narozeným od 1. listopadu 1990 do 31. prosince 1996 včetně. Pokud do soutěže přihlásíte svoji dceru nebo kamarádku a ta postoupí do finále, získáváte 10 000 Kč.

Ze sedmi regionálních kol postupují dívky do semifinále. Největší šanci budou mít na prvním pražském castingu v pondělí 24. listopadu v Centru Chodov. Porota, ve které usedne například ředitelka soutěže Marcela Krplová, patronka České Miss Iva Kubelková, moderátor Libor Bouček nebo Česká Miss Gabriela Franková, ocení odvahu přijít na první casting a vybere jen na tomto castingu osm postupujících dívek.

Ze semifinále 13. prosince, které se poprvé v historii soutěže uskuteční ve Špindlerově Mlýně, vzejde deset šťastných finalistek, které se budou na velké finále připravovat na soustředění v exotické destinaci, ale také na horách.

O tom, která z dívek získá korunku královny krásy a stane se Českou Miss 2015, se rozhodne 28. března 2015 v multifunkční hale Forum Karlín, kde také pořadatelé nový ročník zahájili. Přímý přenos bude vysílán na Primě.

Foto: ceskamiss.cz
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid