AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
spolecnik_150_150

Zakladatel Playboye dal košem dvěma přítelkyním a našel si třetí - Novinky ve světě erotiky

Zakladatel Playboye dal košem dvěma přítelkyním a našel si třetízpět

tisk TISK     email POSLAT
Zakladatel Playboye dal košem dvěma přítelkyním a našel si třetí
Zakladatel Playboye dal košem dvěma přítelkyním a našel si třetí
19.01. 2010

V třiaosmdesáti letech se má čile k světu! Zakladatel časopisu Playboy Hugh Hefner se rozhodl, že konečně začne plnohodnotný citový život a dal košem svým dvěma přítelkyním - Kristině and Karisse Shannon.

Dvojčata pustil Hefner k vodě, aby mohl udržovat vztah se třetí dívkou, svojí milenkou, třiadvacetiletou Crystal Harris. Dvacetiletá dvojčata se odstěhovala ze společného domu, kde se staříkem všichni tři žily, a mediální magnát jim našel nový byt. "Obě byly spokojené. Už se o nich nebude mluvit jako o přítelkyních a nebudou na sebe žárlit," dodal Hefner, který byl třikrát ženatý, ale nikdy prý napoznal opravdové manželské štěstí.

Jak krásky, které obletují dědečka Hugha, vypadají, si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Dvojčata jsou na prvních dvou snímcích a lahůdkově především na tom posledním, Crystal na těch zbylých dvou...

Štítky
časopis, playboy
Obrázky ke článku
Zakladatel Playboye dal košem dvěma přítelkyním a našel si třetíZakladatel Playboye dal košem dvěma přítelkyním a našel si třetíZakladatel Playboye dal košem dvěma přítelkyním a našel si třetíZakladatel Playboye dal košem dvěma přítelkyním a našel si třetíZakladatel Playboye dal košem dvěma přítelkyním a našel si třetíZakladatel Playboye dal košem dvěma přítelkyním a našel si třetíZakladatel Playboye dal košem dvěma přítelkyním a našel si třetíZakladatel Playboye dal košem dvěma přítelkyním a našel si třetíZakladatel Playboye dal košem dvěma přítelkyním a našel si třetíZakladatel Playboye dal košem dvěma přítelkyním a našel si třetíZakladatel Playboye dal košem dvěma přítelkyním a našel si třetí
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid