AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Dagmar

Rychlá akce!! Udělám tě okamžitě! Zavolej a vyzkoušej sám jak jsem šikovná.

Reklama
livechat150x150

Zakladatel Playboye: Na ženění s playmate už nejsem mladý! - Novinky ve světě erotiky

Zakladatel Playboye: Na ženění s playmate už nejsem mladý!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Zakladatel Playboye: Na ženění s playmate už nejsem mladý!
Zakladatel Playboye: Na ženění s playmate už nejsem mladý!
17.01. 2011
Zakladatel časopisu Playboy Hugh Hefner se v 84 letech bude ženit! Blonďatá Kendra Wilkinson je první z playmate, které se povedlo bohatého magnáta dostat k oltáři.

Šéf Playboye se žení potřetí, poprvé s některou ze svých playmate. A že se už spousta z prsatých krásek o podobný kousek snažilo! »Tehdy jsem byl ještě moc mladý,« směje se Hugh. Když se však člověk podívá na sexy Kendru, je mu jasné, proč se »na stará kolena« žene do ženění...
Obrázky ke článku
Zakladatel Playboye: Na ženění s playmate už nejsem mladý!Zakladatel Playboye: Na ženění s playmate už nejsem mladý!Zakladatel Playboye: Na ženění s playmate už nejsem mladý!Zakladatel Playboye: Na ženění s playmate už nejsem mladý!Zakladatel Playboye: Na ženění s playmate už nejsem mladý!Zakladatel Playboye: Na ženění s playmate už nejsem mladý!Zakladatel Playboye: Na ženění s playmate už nejsem mladý!Zakladatel Playboye: Na ženění s playmate už nejsem mladý!Zakladatel Playboye: Na ženění s playmate už nejsem mladý!Zakladatel Playboye: Na ženění s playmate už nejsem mladý!Zakladatel Playboye: Na ženění s playmate už nejsem mladý!Zakladatel Playboye: Na ženění s playmate už nejsem mladý!Zakladatel Playboye: Na ženění s playmate už nejsem mladý!Zakladatel Playboye: Na ženění s playmate už nejsem mladý!Zakladatel Playboye: Na ženění s playmate už nejsem mladý!Zakladatel Playboye: Na ženění s playmate už nejsem mladý!Zakladatel Playboye: Na ženění s playmate už nejsem mladý!Zakladatel Playboye: Na ženění s playmate už nejsem mladý!
diskuze
Reklama
spolecnik_468_60.gif
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid