AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
queens_150_150

Zbořte tabu! Zkuste pánský anál s připínákem - Novinky ve světě erotiky

Zbořte tabu! Zkuste pánský anál s připínákemzpět

tisk TISK     email POSLAT
Zbořte tabu! Zkuste pánský anál s připínákem
Zbořte tabu! Zkuste pánský anál s připínákem
08.02. 2011
Pro mnohé páry je to tabu. Zatímco anální sex do zadečku partnerky dělají pravidelně, opačný způsob, kdy si dáma nasadí připínák, odmítají. A to hlavně muži. Přitom je to škoda...

Pokud se muži zbaví předsudků, kdy se obávají toho, aby je partnerka neobvinila z homosexuálních sklonů, připraví sobě, ale i ženě, úchvatné zážitky. Většina lidí má totiž za vstupem do análního otvoru tak citlivá nervová zakončení, že při jejich dráždění (opatrném, aby nedošlo k poranění) dojdou záhy k vrcholu. Muž tak může zažít nečekaně intenzivní orgasmus, zatímco žena se rozparádí k nepříčetnosti. Každá žena totiž občas chce být tou aktivní, která přebere mužskou nekompromisnost a nadvládu při souloži. Připínací penis je pro to tou nejlepší cestou!

Doporučujeme pak připínák vyměnit, aby muž, který po orgasmu pozbyl erekce, mohl vzápětí uspokojit ženu. A už je jedno, kterou díru si dotyčná vybere. Muž záhy opět erekce nabude, a tak to může jít dokola. Takhle skvělého sexu a několikanásobného orgasmu si v páru jen tak neužijete. Stačí jen maličkost: zbavte se tabu a předsudků a směle jděte na věc!
Obrázky ke článku
Zbořte tabu! Zkuste pánský anál s připínákem
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid