AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
hostes_150_150

Zdařilá kampaň na balenou vodu. Neuvěřitelně sexy! - Novinky ve světě erotiky

Zdařilá kampaň na balenou vodu. Neuvěřitelně sexy!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Zdařilá kampaň na balenou vodu. Neuvěřitelně sexy!
Zdařilá kampaň na balenou vodu. Neuvěřitelně sexy!
02.04. 2015
Jestli se v poslední době nějaká sexy kampaň obzvláště povedla, tak je třeba na prvním místě jmenovat tu, kterou spustila aktuálně kalifornská značka balených vod.

Jak říká Henry Ford, kdyby měl poslední dolar, dá ho na reklamu – i výrobci vod se rozhodli, že nebudou skoupí na finance. Oslovili známé modelky, herečky, ale i playmate, které se nestydí svléknout na pláži – jak jinak než s lahví vody v ruce.

Z dráždivých fotek na prosluněné pláži jsou tvořeny lákavé billboardy, které Američané obdivují na ulicích, dálnicích, ale i na internetu. Nejnověji podpořila kampaň dráždivá modelka a osobní fitness trenérka z Los Angeles Nikki Nixx. Slušelo jí to možná více než předchůdkyním – a nechybělo ani defilé jejích sexy ňader. Ty jsou sice vylepšené chirurgicky, ale zbytek je opravdu původní. Vydřený hodinami cvičení v posilovně. Fakt dobrý!
Obrázky ke článku
Zdařilá kampaň na balenou vodu. Neuvěřitelně sexy!Zdařilá kampaň na balenou vodu. Neuvěřitelně sexy!Zdařilá kampaň na balenou vodu. Neuvěřitelně sexy!
diskuze
Reklama
hostes_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid