AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
livechat150x150

Žena má nejdelší vlasy na světě. A říká jim »mé děti«... - Novinky ve světě erotiky

Žena má nejdelší vlasy na světě. A říká jim »mé děti«...zpět

tisk TISK     email POSLAT
Žena má nejdelší vlasy na světě. A říká jim »mé děti«...
Žena má nejdelší vlasy na světě. A říká jim »mé děti«...
06.03. 2013
Už celých 24 let nevzala na své vlasy nůžky. Američanka Asha Mandelová se tak chlubí rekordními nejdelšími vlasy na světě. Otázkou ale zůstává, jak ještě dlouho. Její téměř šest a půl metru dlouhé dredy jí vzhledem ke své váze způsobují zdravotní problémy.

Zatím se však své jedinečné rekordní chlouby vzdát nechce. Sama sebe pyšně označuje jako »černošskou Zlatovlásku«. Péčí o své prakticky »vlasové provazy« tráví až pět hodin denně. Měsíčně spotřebuje 24 lahviček šamponu.

Její chlouba se ale nelíbí lékařům. Mokré totiž její vlasy váží přes sto kilogramů. Proto jí doporučili, aby si své dredy, které jsou zapsány v Guinnessově knize rekordů jako nejdelší na světě, ostříhala. Ulevilo by jí to totiž od nepříjemných bolestí zad a krku. Obdobný názor má dokonce i její matka, která o své dceři tvrdí, že její vlasy vypadají jako mop. Sedmačtyřicetiletá Američanka to ale odmítá. Dokonce žena, která se dříve živila jako chůva, začala svým vlasům říkat »mé děti«. Postavila si na nich i svojí současnou živnost. Obchoduje s kosmetikou, zvláště vlastními šampony, a tak jí vlasy slouží jako skvělá reklama. Inu, marketingově se dá využít opravdu všeho...
Obrázky ke článku
Žena má nejdelší vlasy na světě. A říká jim »mé děti«...
diskuze
Reklama
hostes_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid