AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Aneta

Pojď mi to udělat do všech dírek a vůbec se se mnou nemazli. Ráda si nechám od tebe diktovat pravidla.

Reklama
queens_150_150

Ženská krása zazářila na přehlídce - Novinky ve světě erotiky

Ženská krása zazářila na přehlídcezpět

tisk TISK     email POSLAT
Ženská krása zazářila na přehlídce
Ženská krása zazářila na přehlídce
19.04. 2013
Velkolepou módní show hostil Dům kultury v Mohelnici a také tentokrát se diváci měli na co těšit. Představeny byly kolekce sedmi špičkových módních návrhářů, které předvedly přední české modelky. Přehlídku Top Styl pořádal mohelnický výtvarník Luděk Hanák již po sedmatřicáté. Zazářila na něm hlavně Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová.

Ta se jen dva dny předtím zúčastnila VIII. ročníku Benefiční přehlídky pro Nadaci Terezy Maxové dětem v Českých Budějovicích. Akce přilákala kolem 1900 lidí a purpurová křídla Art4Kids přinesla nadací 400 000 Kč. Kolekce předních módních návrhářů a světových značek na velké přehlídkové scéně, prostorová videoprojekční a multimediální show či laserový videomapping. Mezi návrháři se představila i módní návrhářka Petra Balvínová, která předvedla pestrý koktejl nejnovějších módních trendů. Do rolí modelky a modela se na chvíli vžili i moderátoři akce – charismatická a tradičně vtipná blondýna Iva Pazderková a její šarmantní kolega Petr Vágner, který se navíc předvedl jako velmi nadaný akrobat.

Diváci si mohli vychutnat kromě Gábiny i druhou vicemiss Monikou Leovou.

Foto: Top Styl a Art4Kids
Obrázky ke článku
Ženská krása zazářila na přehlídceŽenská krása zazářila na přehlídceŽenská krása zazářila na přehlídceŽenská krása zazářila na přehlídceŽenská krása zazářila na přehlídceŽenská krása zazářila na přehlídce
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid