AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
livechat150x150

Ženské ragby plné žhavého sexu! - Novinky ve světě erotiky

Ženské ragby plné žhavého sexu!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Ženské ragby plné žhavého sexu!
Ženské ragby plné žhavého sexu!
24.01. 2012
Že ragby je jen pro otrlé chlapy? Ale kdepak! 100 krásných dívek v čele s Darou Rolins jako nehrající náborovou kapitánkou nového sportovního projektu, se nechalo slyšet, že to co zvládnou muži, zvládnou i ony a začaly trénovat atraktivní hru, která vychází z pravidel rugby!
Ragby se u nás těší poměrně velké oblibě. Navíc hru, plnou rychlosti, manévrů a kontaktů ozvlášní v novém podání i 8 týmů hráček v nové Sex lize. »Málokdo ví, že ragby k nám přinesl Ondřej Sekora, autor ferdy mravence, který přeložil pravidla. Autoři Sexy ligy je pak upravili tak, aby byly vhodné i pro vnadné ženy,« řekl Libor Bouček , který nový projekt představoval a bude moderovat i jednotlivé zápasy.
Již několik měsíců se připravují hráčky nové atraktivní ligy, které byly vybrány nejen tak, aby měly dobrou sportovní fyzičku, ale i atraktivní vzhled. Dívky ovšem na hřišti hrají tvrdě, nekompromisně a v plném nasazení 2 x 7 minut, přesto neztrácejí půvab a ženskost, zvýrazněnou velmi sexy dresy!
1. turnaj Sexy ligy v České republice se uskuteční 25. února 2012 od 19.00 hod. v Tipsport areně v Praze a kromě zápasů 100 sexy hráček na akci vystoupí například Dara Rolins, Marta Jandová, Monika Bagárová či Ben Cristovao. Akce vyvrcholí vystoupením slovenského rappera Rytmuse.
diskuze
Reklama
spolecnik_468_60.gif
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid