AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
livechat150x150

Ženské spodní prádlo, které se umí bránit - Novinky ve světě erotiky

Ženské spodní prádlo, které se umí bránitzpět

tisk TISK     email POSLAT
Ženské spodní prádlo, které se umí bránit
Ženské spodní prádlo, které se umí bránit
15.04. 2013
Mnoho mužů pohled na ženu ve svůdném prádle doslova paralyzuje. Tuto myšlenku ale indičtí mladí studenti převedli do skutečnosti. Na obranu mladých dívek, které se v této zemi často stávají obětí násilníků, vymysleli prádlo, které dotěrné muže uzemní výbojem o síle 3800 kilovoltů.

Toto bezpečnostní prádlo vymysleli tři studenti na univerzitě v jihoindickém městě Čennaj. »Lidé přicházejí s otázkou, co se stane, když se dívka prádla sama dotkne. Ránu nikdy nedostane, protože vrstva, která se dotýká jejího těla, je izolační. Ránu dostane jen ten, který vyvine při vnějším dotyku určitý tlak,« říká studentka Rimpi Tripathiová z týmu autorů projektu S.H.E. Tak vynálezci bezpečnostní prádlo pojmenovali. Ve zkratce jsou skryta slova: society (společnost), harnessing (využití) a equipment (zařízení).

Silný šok 3800 kilovoltů není ale jedinou obranou. Pokud by i poté měl násilník sílu vstát a pokusit se znovu dívku napadnout, prádlo mu dokáže dát ránu až dvaaosmdesátkrát. V oblečení navíc bude také zabudované zařízení GPS a skrze Bluetooth ho bude možné propojit s telefonem, takže v případě napadení se automaticky odešle SMS zpráva policii a rodičům oběti. Autoři projektu chtějí, aby prádlo bylo odolné vůči vodě.
diskuze
Reklama
aaa-club-escort-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid