AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
satine150x150

Ženský orgasmus? Většinou bez soulože! - Novinky ve světě erotiky

Ženský orgasmus? Většinou bez soulože!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Ženský orgasmus? Většinou bez soulože!
Ženský orgasmus? Většinou bez soulože!
06.06. 2012
Podle nejnovějších průzkumů nedosáhne 79 procent žen nikdy orgasmu při klasické koitální souloži. Ale jen 13 procent žen je anorgastických, to znamená, že nemůže nikdy dosáhnout vyvrcholení.
Co z toho vyplývá? Inu, o ženském orgasmu už byly napsány stohy papíru i knih. Mužům jsou předkládány stříkající pornoherečky a křičící ženy, takže většina z nich pak nabude dojmu, že oni sami jsou neschopní.
Ve skutečnosti ale nová čísla spíše napovídají o něčem jiném. O tom, že je potřeba ženu hladit, laskat, všímat si jejího klitorisu a uspokojovat ji nekoitálně. Alespoň většina z dam to tak milostně zkrátka a dobře má.
A ještě ke slovu »většina«. To napovídá o jiné pravdě: totiž že každá žena je jiná a je potřeba sledovat její pocity, povídat si s ní a dokazovat jí lásku tím, že jí splníme její tužby, aniž bychom, my muži, byli sobci. Co vy na to...?
diskuze
Reklama
catering_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid