AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
followme150x150

Ženy s kytarou jsou pořádně sexy! - Novinky ve světě erotiky

Ženy s kytarou jsou pořádně sexy!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Ženy s kytarou jsou pořádně sexy!
Ženy s kytarou jsou pořádně sexy!
20.09. 2011
Když hrají rockovou muziku dívky, bývá to velmi netradiční spojení. Vesměs máme zakořeněnou představu tvrďáka s kytarou nebo za bicími, který dodává atmosféru řízným grifům. Jenže co když mají muži vstup na pódium zakázaný a »rockec« dopřávají publiku dívky?
Pokud jste na toto spojení zvědaví, pak vězte, že se blíží již devátý ročník Babyfestu 2011, což je festival rockových kapel, ve kterých hrají dívky a ženy. Možná tomu nebudete věřit, ale letos přivítá návštěvníky již devátým rokem!
Uskuteční se tradičně v pražském klubu Retro Music Hall, a to 6. října od 19 hodin. Návštěvníci akce spatří na vlastní oči kapely, kde ženy hrají na nástroj, jako je elektrická kytara, baskytara či akustická bicí souprava. Letošní rok bude dána příležitost i dalším hudebním nástrojům, které lze v rocku využít – nechte se proto překvapit stejně jako novými kapelami vedle tradičních stálic.
Nápad uspořádat tento festival vznikl v roce 2003. Pro velký zájem pro akce pokračuje i letos. A že jsou ženy s kytarou pořádně sexy, to netřeba zdůrazňovat...
Obrázky ke článku
Ženy s kytarou jsou pořádně sexy!Ženy s kytarou jsou pořádně sexy!Ženy s kytarou jsou pořádně sexy!Ženy s kytarou jsou pořádně sexy!Ženy s kytarou jsou pořádně sexy!Ženy s kytarou jsou pořádně sexy!
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid