AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
hostes_150_150

Ženy se vyčerpají rychleji než muži - Novinky ve světě erotiky

Ženy se vyčerpají rychleji než mužizpět

tisk TISK     email POSLAT
Ženy se vyčerpají rychleji než muži
Ženy se vyčerpají rychleji než muži
14.01. 2014
Proč rekordy v rychlém, nebo vytrvalostním běhu vždy získají muži? Protože na takovou zátěž nejsou již od přírody ženy stavěny. I když jejich dýchací svaly pracují intenzivněji, nevyrovnají fakt, že ženy mají menší a méně výkonné plíce než muži. Důvodem takového fyzického rozdílu je způsob života žen a mužů v dávné historii.

Jde především o otázku anatomie, uvádí se v práci publikované v časopise Experimental Physiology. Četná pozorování umožnila konstatovat, že při stejné postavě mají ženy menší plíce a menší dýchací cesty než muži. Vědci ve snaze tento jev blíže osvětlit vybrali 25 mužů a 25 žen, ve věku od 25 do 40 let, kteří se těšili dobrému zdraví a nekouřili a nechali je šlapat na rotopedu.

Při pokusu pak zjistili, že ženy rychleji dospějí k vysoké úrovni ventilace plic, která se blíží jejich teoretickému maximu. Zjistili rovněž, že dýchací svaly žen jsou nervovým systémem více stimulovány, než je tomu u mužů. Proto ženy mimo jiné rychleji dýchají. To může vést k obtížnému dýchání až k dušnosti.

Proč tomu ale tak je? Za vše pravděpodobně může odlišný způsob života mužů a žen v historii. Zatímco muži vycházeli na lov, kde museli často běhat za svou kořistí, ženy nikdy dlouhodobě běhat nemusely, když měly na starost hlavně »rodinný krb«.
diskuze
Reklama
followme468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid