AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
catering_150_150

Ženy, sex a smích - poněkud zvláštní svátek v Turecku - Novinky ve světě erotiky

Ženy, sex a smích - poněkud zvláštní svátek v Tureckuzpět

tisk TISK     email POSLAT
Ženy, sex a smích - poněkud zvláštní svátek v Turecku
Ženy, sex a smích - poněkud zvláštní svátek v Turecku
31.07. 2014
A zase jsme u jednoho sexistického sporu na nejvyšší státní úrovni - tentokrát v Turecku. Bülent arinc, místopředseda tamní vlády, se obul do žen - a ty si to na sociálních sítích přirozeně nenechají líbit...

»Ženy by se neměly po mobilních telefonech vybavovat o banalitách a neměly by se na veřejnosti ani hlasitě smát,« uvedl vicepremier u příležitosti muslimského svátku, kterým končí postní měsíc ramadán.

Arinc se obul i do jiných neblahých společenských jevů, k nimž zařadil televizní seriály, jež mládež zaměřují na sex, a obecně materiální orientaci společnosti. Lidé by podle něj měli znovu objevit korán a číst si v něm. »Cudnost je velmi důležitá, není to jen slovo. Je to ozdoba žen i mužů. Žena ví, co je a není zakázané. Nebude se smát nahlas na veřejnosti, nebude se prosazovat a bude chránit svou cudnost,« citoval Arince list The Telegraph.

A odpověď? Ta na sebe pochopitelně nenechala dlouho čekat. Tisíce tureckých žen umístily na Twitter a Instagram snímky, na nichž jsou zachyceny, jak se usmívají či smějí na celé kolo. Podle serveru BBC News bylo zaznamenáno více než 300 000 tweetů užívajících turecký výraz pro smích kahkaha či napsaných pod podobným klíčovým slovem. Inu, dalo se to čekat...
diskuze
Reklama
catering_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid