AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Aneta

Pojď mi to udělat do všech dírek a vůbec se se mnou nemazli. Ráda si nechám od tebe diktovat pravidla.

Reklama
livechat150x150

Ženy si kupují stále větší vibrátory, tvrdí obchodník - Novinky ve světě erotiky

Ženy si kupují stále větší vibrátory, tvrdí obchodníkzpět

tisk TISK     email POSLAT
Ženy si kupují stále větší vibrátory, tvrdí obchodník
Ženy si kupují stále větší vibrátory, tvrdí obchodník
21.10. 2010

Čtyřiačtyřicetiletý obchodník z erotického shopu v Londýna překvapil svět zjištěním, že ženy si v jeho obchodě kupují stále větší a větší vibrátory.

"Mám svůj obchod s erotickým zbožím již pětadvacet let, ale napamatuju podobný trent jako v posledních čtyřech pěti rocích," tvrdí Johnny Gore. "Dříve každá žena volila velikost vibrátoru dle svého gusta a fyzických dispozic. Jedna chtěla velkého, jiná středního a další prťavého. Nedal se vysledovat žádný trend, ale teď, v poslední době, stále více dam vybírají ty velikosti XXL. Ty malé robertky už skoro ani neprodáme..." postěžoval si Gore.

Co z toho vyplývá? Asi hlavně to, že my muži, které příroda tolik neobdařila, zůstaneme časem na ocet a budeme odkázáni jen na internetové porno zdarma.

Ale což. Nezoufejme. Vždyť i s malým kašpárkem se dá udělat velké divadlo, a koneckonců každý muž může ženin maxi vibrátor vzít do ruky a začít jí to dělat právě jím...

Obrázky ke článku
Ženy si kupují stále větší vibrátory, tvrdí obchodníkŽeny si kupují stále větší vibrátory, tvrdí obchodníkŽeny si kupují stále větší vibrátory, tvrdí obchodníkŽeny si kupují stále větší vibrátory, tvrdí obchodníkŽeny si kupují stále větší vibrátory, tvrdí obchodníkŽeny si kupují stále větší vibrátory, tvrdí obchodníkŽeny si kupují stále větší vibrátory, tvrdí obchodníkŽeny si kupují stále větší vibrátory, tvrdí obchodníkŽeny si kupují stále větší vibrátory, tvrdí obchodníkŽeny si kupují stále větší vibrátory, tvrdí obchodníkŽeny si kupují stále větší vibrátory, tvrdí obchodníkŽeny si kupují stále větší vibrátory, tvrdí obchodníkŽeny si kupují stále větší vibrátory, tvrdí obchodníkŽeny si kupují stále větší vibrátory, tvrdí obchodník
diskuze
Reklama
sweet-paradise_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid