AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
satine150x150

Ženy vidí svou vizáž příliš kriticky! - Novinky ve světě erotiky

Ženy vidí svou vizáž příliš kriticky!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Ženy vidí svou vizáž příliš kriticky!
Ženy vidí svou vizáž příliš kriticky!
24.04. 2013
Příliš malé oči, velké tváře, příliš vrásek a jen minimum krásy. Tak se vidí mnoho žen. Přitom jejich okolí je vnímá mnohem, mnohem lépe. Jenže přílišná sebekritika ženám ubírá sebevědomí a často zbytečně!

Přístup žen k hodnocení sebe sama zdokumentoval policejní kreslíř Gil Zamora. Ten je vyhlášeným odborníkem pracujícím pro FBI. Tentokrát ale nekreslil profily hledaných zločinců, ale obyčejné ženy.

V rámci nové kampaně společnosti Dove, měly v pokusu ženy usazené za plentu, odpovídat na otázky ohledně vzhledu jejich tváře. Po dokreslení odcházely a na jejich místě usedl jiný člověk, se kterým se seznámily před kreslením skici. Ten popisuje jejich zevnějšek ze svého pohledu.
U každé ženy tak vzniknou dva portréty a už z popisu je jasné, že se budou lišit. Ženy totiž své rysy líčí často negativně. Uvádějí, že mají velkou čelist nebo obočí, zatímco »cizí« člověk vnímá jejich tvář komplexněji a většinou jim spíše lichotí.

Velmi zajímavá je pak konfrontace žen s oběma portréty. Mnohé z nich se neubránily emotivním reakcím. »Měla bych si víc vážit toho, jak vypadám. Má to vliv na výběr zaměstnání, přátel i na výchovu našich dětí. Ovlivňuje to úplně všechno,« řekla jedna z účastnic projektu. »Příliš kritiky nevede ke štěstí...,« dodala jiná.

To je pravda. Koneckonců, ne nadarmo se říká, že v nedokonalosti je krása...
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid