AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
catering_150_150

Ženy vyhledávají stále starší muže, zjistil průzkum - Novinky ve světě erotiky

Ženy vyhledávají stále starší muže, zjistil průzkumzpět

tisk TISK     email POSLAT
Ženy vyhledávají stále starší muže, zjistil průzkum
Ženy vyhledávají stále starší muže, zjistil průzkum
02.11. 2010

Obchodní dům Debemnhams provedl exkluzivní průzkum mezi ženami a potěšil jím silnější polovinu lidstva. Ti pánové, kteří se domnívají, že s věkem ztrácejí na atraktivitě, si můžou zhluboka oddechnout. Podle uvedeného zkoumání jsou muži pro ženy atraktivní v průměru až do 55 let, což je o deset roků více, než jak tomu bylo před třiceti lety. "Stále více žen vnímá starší muže jako žádoucí, perspektivní partnery, už to nejsou nudní páprdové bez energie. A dokazují to také celebrity typu George Clooneyho a Brada Pitta, kteří i po čtyřicítce vypadají skvěle," uvedla Ruth Attridgeová, mluvčí obchodního domu Debenhams. Podle ní je to dáno i skutečností, že muži o sebe v dnešní době více dbají, chodí do fit center, pečují o svůj zevnějšek a i ve vyšším věku se elegantně oblékají. Ženám prý dokonce nevadí ani malé bříško či pleš - za předpokladu si muž hlavu vyholí a nenechá pár chlupů v týlu.

Obrázky ke článku
Ženy vyhledávají stále starší muže, zjistil průzkumŽeny vyhledávají stále starší muže, zjistil průzkumŽeny vyhledávají stále starší muže, zjistil průzkum
diskuze
Reklama
sweet-paradise_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid