AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
hostes_150_150

Zima vs. teplo: ideální erotický recept! - Novinky ve světě erotiky

Zima vs. teplo: ideální erotický recept!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Zima vs. teplo: ideální erotický recept!
Zima vs. teplo: ideální erotický recept!
03.10. 2013
Máme za sebou nejstudenější ráno nejen v celém týdnu, ale i za poslední půlrok. Teplota klesala až k minus pěti stupňům.

Meteorologvé předpokládají, že máme před sebou mnohem teplejší dny, kdy bude až patnáct stupňů. Hlavně o víkendu to ale s sebou přinese větší oblačnost.

A co dělat v takovém psím počasí? Máme pro vás jeden tip. Otevřete si doma všechna okna, udělajte si průvan a pořádnou zimu - a buďte nazí. Ptáte se, co nás to napadlo a jestli jsme se úplně nepomátli? Vždyť nastdneme, obávají se právem mnozí.

Ale právě zde je zakopán pes! Vy se budete klepat zimou i s partnerkou či partnerem. Nazí budete oba! A dlouho se klepat nebudete, protože si vlezete pod peřinu a zkusíte se zahřát co nejlépe to půjde. Kombinace venkovní zimy a přitisknutých těl pod peřinou je zatraceně dobrým erotickým stimulem. Uvidíte, jak se brzy rozpálíte, seč to půjde. A brzy se už nebudete přikrývat ani peřinou, ačkoli okna zůstanou otevřená. Zahřeje vás totiž příjemný pocit extáze. Zkuste to, fakt to funguje...!
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid