AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Známe finalistky BATIST Nej sestřičky 2017! - Novinky ve světě erotiky

Známe finalistky BATIST Nej sestřičky 2017!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Známe finalistky BATIST Nej sestřičky 2017!
Známe finalistky BATIST Nej sestřičky 2017!
15.06. 2017
O zdravotních sestřičkách se často říká, že jsou to andělé. BATIST Nej sestřička je tedy soutěž těch nejlepších andělů českých zdravotnických a sociálních zařízení. Cílem je vybrat nejlepší zdravotní sestru z odborného hlediska i z pohledu lidského.

Zdravotní sestřičky, které se do finále probojovaly, přijely z celé České republiky a mezi ně dorazila i řada osobností.

Do soutěže se letos přihlásilo celkem 541 sestřiček z různých nemocnic po celé České republice.

»Jsem rád, že tato akce, která má za cíl poděkovat zdravotním sestřičkám za jejich práci, má čím dál větší oblibu. Jsem zastáncem toho, aby se umělo poděkovat těm, kteří se o nás starají v nemocnicích, a proto tato soutěž má význam,« uvedl pořadatel soutěže David Novotný.

Mezi první osobností dorazila Eva Hrušková, kterou čeká na léto
stomatologická operace. »Nebudu mít příjemné léto,« dodala smutně Eva Hrušková.

Hana Křížková dorazila s dobrou náladou. »Když jsem byla malá, chtěla jsem být zdravotní sestřičkou, ale ještě, že nejsem, nakonec je lepší, když mě živí hlas. Doma nemám ani prášek na bolest a ani náplast,« dodala Hana Křížková.

Česká Miss Andrea Bezděková vyměnila stříbrného Muže roku Miroslava Dubovického za jeho bráchu Martina Dubovického. »Mirek bojuje o titul v mezinárodní soutěži, tak za něj zaskakuje, je to jak z filmu brácha má prima bráchu,« smála se Andrea.

Katka Kornová dorazila jako Annie Lennox. »Jsme si podobní,« ptala se Uršuly Klukové, která je po operaci očí a už nemusí nosit brýle. »Je to opravdu změna pro mě, ale po 36 letech nenosím brýle,« dodala Uršula Kluková.

Pavel Trávníček s Monikou ukázali světu malého Maxmiliána. »Je to kouzelný chlapeček, asi budu u vás vozit a hlídat,« rozplývala se Eva Perkausová, moderátorka Top Staru, která slavnostní večer Nej sestřičky bude moderovat s Mirkem Šimůnkem.

Anička Slováčková přišla stylově v modrých šatech. »Viděla jsem podobné šaty, že nosí zdravotní sestřičky, tak jsem se na to připravila,« dodala Anička, která je pořád zamilovaná do svého přítele.

Muzikálová diva Michaela Gemrotová ukázala po dlouhé době svého přítele Sašu. »Jsem šťastná v soukromí a jsem ráda, že tu jsem, zdravotní sestřičky jsou andělé,« dodala Míša Gemrotová.

Je hezké, že si jejich práce váží

Obchodní ředitel BATIST Medical a.s. Jaroslav Franc poděkoval všem přítomným sestřičkám za jejich obětavou práci slovy: »Za to co děláte pro druhé, si zasloužíte obdiv a poděkování.«

Záštitu přijali Česká asociace sester a Anna Skalická zdůraznila, že je to již devátý rok, co tuto akci navštěvuje a je vždy poctěna velkou úrovní. Mgr. Soňa Marková, místopředsedkyně zdravotního výboru Poslanecké sněmovny je každoroční členkou poroty a váží si práce zdravotních sester. Náměstek hejtmana Královéhradeckého kraje Aleš Cabicar bude letos v porotě poprvé a velmi se těší na slavnostní galavečer, který se uskuteční a to 7. října v Náchodě v Městském divadle Dr. J. Čížka.

Jsou to opravdové profesionálky

Sestřičky, které se do tohoto klání hlásí, jsou také čím dál tím
vzdělanější, příjemnější na pacienty a finalistky si soutěž dokážou opravdu užívat. Při disciplínách, jakými je například otázka od porotců, úkol s Muži roku či promenáda ve zdravotnickém oblečení od firmy Zdravtex Olomouc, dokazují, že jsou dámami, které se krom zodpovědné profese dokážou také dobře bavit.

A přestože vyhrát by si zasloužily všechny, titul BATIST Nej sestřička však může získat jen jedna z nich. Která to bude? Tak to se dozvíme již na podzim. Generální partneři jsou Batist Medical a Královéhradecká lékárna.

Foto: Muž roku
Obrázky ke článku
Známe finalistky BATIST Nej sestřičky 2017!Známe finalistky BATIST Nej sestřičky 2017!Známe finalistky BATIST Nej sestřičky 2017!Známe finalistky BATIST Nej sestřičky 2017!Známe finalistky BATIST Nej sestřičky 2017!Známe finalistky BATIST Nej sestřičky 2017!
diskuze
Reklama
aaa-club-escort-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid