AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Aneta

Pojď mi to udělat do všech dírek a vůbec se se mnou nemazli. Ráda si nechám od tebe diktovat pravidla.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Známý plastický chirurg oceněn! - Novinky ve světě erotiky

Známý plastický chirurg oceněn!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Známý plastický chirurg oceněn!
Známý plastický chirurg oceněn!
19.12. 2014
Při příležitosti konání dvacátého vzdělávacího sympozia plastické a rekonstrukční chirurgie s mezinárodní účastí v Praze obdržel doc. MUDr. Jan Měšťák, CSC., přednosta Kliniky plastické chirurgie Nemocnice Na Bulovce a vedoucí lékař kliniky plastické chirurgie Esthé, významné ocenění.
Před zahájením sympozia, jehož koordinátorem a odborným grantem byl právě doc. Jan Měšťák a kde svou přednáškou přispěl i světově proslulý MUDr. Bohdan Pomahač, převzal od předsedy společnosti J. E. Purkyně prof. MUDr. Jaroslava Blahoše, DrSc. zlatou medaili za mimořádné zásluhy o rozvoj plastické chirurgie v České republice.


»Považuji to za obrovskou poctu, že jednu z nejvýznamnějších medailí, kterou společenstvo J. E. Purkyně uděluje, držím v rukou teď a tady právě já. Celý život se snažím dělat svou práci poctivě a tak, jak nejlépe umím. Ale to si myslím, že by měl dělat každý,« řekl skromně jeden z našich nejvýznamnějších plastických chirurgů doc. Jan Měšťák.

www.esthe-plastika.cz

Foto: Esthé
Obrázky ke článku
Známý plastický chirurg oceněn!Známý plastický chirurg oceněn!Známý plastický chirurg oceněn!Známý plastický chirurg oceněn!Známý plastický chirurg oceněn!Známý plastický chirurg oceněn!
diskuze
Reklama
sweet-paradise_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid