AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
catering_150_150

Znáte zaručené mužské erotogenní zóny? - Novinky ve světě erotiky

Znáte zaručené mužské erotogenní zóny?zpět

tisk TISK     email POSLAT
Znáte zaručené mužské erotogenní zóny?
Znáte zaručené mužské erotogenní zóny?
21.10. 2020
Spousta lidí má zažité, že na předehry preferují především ženy. Muži jsou v tomto ohledu často neprávem opomíjeni. Často se tváří, že chtějí jít rovnou „na věc“. Dráždění jazykem či prsty jejich erotogenních zón připravíte partnerovi vzrušující chvilky, které vedou k mohutnějšímu orgasmu.
1. Dráždění uší
Smyslně mu kružte jazykem kolem uší a jemně mu nasávejte ušní lalůčky. Zašeptejte mu do „pravého“ ucha, co byste mu chtěli udělat, protože pravé ucho je spojeno s částí mozku, která ovládá štěstí. Nestyďte se použít vulgární výrazy, většinu mužů nestoudné ženy vzrušují a mohou jej přivézt k orgasmu.
2. Dráždění krku
Muži mají kolem krku určité erotogenní body – bývají nad klíční kostí nebo na konci jeho vlasové linie. Nejlepším řešením je věnovat se obou bodům potěšení najednou – okusování ušních lalůčků a mazlení šíje.
3. Masáž šourku
Šourek je citlivý a nejlépe reaguje na lehké pohlazení prstů, lízání, jemné sání, hlazení. Pokud mazlení není něžné, pokožka ztrácí citlivost. Pamatujte, že varlata jsou citlivá a nikdy by neměla být pevně sevřena nebo pokousána v zápalu vášně – vzrušení by mohlo rychle opadnout.
4. Stimulace bradavek
Vždy se zeptejte, jestli je můžete sát a dráždit je, všichni muži si to neužijí. Opět jemně! Nejen pro ženy je vzrušující dráždění bradavek.
Tip: Pro dráždení bradavek využijte skřipce na bradavky.
5. Perineum
Hráz mezi konečníkem a penisem – perineum – je silnou erotogenní zónou u mužů. Tlak špičkami prstů ve středu hřebene může vyvolat erekci nebo jí znovu obnovit po ejakulaci. Pokud nemáte předsudky a rádi experimentujete, drážděte muži konečník nebo do něj vsuňte prst. Zejména při provádění orálního sexu dostane prst v konečníku muže do extáze.
Tip: Při dráždení prostaty použijte anální vibrátor!
6. Líbání kůže
Prozkoumejte každý centimetr jeho těla od jeho palce po velký úsměv. Masírujte celou délku páteře, hýždí, uvnitř stehna a bicepsu například krémem nebo masážním gelem. Samotný fyzický kontakt je jedním ze způsobů, jak zvýšit vášeň.
www.sexicekshop.cz
Obrázky ke článku
Znáte zaručené mužské erotogenní zóny?Znáte zaručené mužské erotogenní zóny?
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid