AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
spolecnik_150_150

Zpestřete si sex! Jak na to? - Novinky ve světě erotiky

Zpestřete si sex! Jak na to?zpět

tisk TISK     email POSLAT
Zpestřete si sex! Jak na to?
Zpestřete si sex! Jak na to?
24.01. 2013
Není nic horšího než nuda v posteli. Když partneři v dlouhodobém svazku ulehnou večer jeden vedle druhého a najednou zjistí, že je neláká ani přitulení k tomu druhému, natož pak pořádný sex. Jak to udělat, aby z nás gejzír vášně nevyprchal? Aby nepřestal plápolat oheň, který nás rozehřeje od hlavy až k patě a který zároveň tak příjemně prohřeje naše pohlavní orgány? Jak to udělat, abychom najednou nezjistili, že jsme spíše bratr a sestra, než partneři a milenci? Máme pro vás několik zaručených tipů!
1. Romantické milování
Zapalte si večer svíčky, udělejte si dobrou večeři s nezbytným červeným vínem či šampaňským s jahodou a nikam nespěchejte. Vyprávějte si o nejromantičtějších chvílích, které jste bok po boku zažili. Vzpomínejte na krásné chvíle a užívejte si při tom přítomného okamžiku. Ideální je pořádně si zatopit a postupně odkládat svršky. Uvidíte, že brzy budete vzrušení jak na počátku vztahu, kdy vám stačil k extázi pouhý dotek partnerových rukou či pohled z očí do očí. Hlavně se milujte stále při svíčkách a nezapomeňte na kouzelná slůvka typu »Miluju tě«, »Jsi krásná« apod. Nejsou to jen slova, ale i spouštěcí mechanismy vzájemné důvěry. Sex a láska spolu souvisejí dosti úzce, protože hormony, které produkuje příjemně naladěné tělo se následně odrazí i v připravenosti a prokrvenosti pohlavních orgánů.
2. Pobyt v hotelu
Zkuste čas od času změnit prostředí. Pobyt v hotelu má svůj půvab, a to nejen proto, že vám tam udělají snídani a uklidí. Změna prostředí je tím ideálním, co tělo potřebuje - mnohem lepším než měnit partnera. Odvážnější mohou zkusit hodinový hotel. Je to dosti rajcovní, a to i v partnerském vztahu.
3. Sex na pračce
Když naplníte pračku, nebo i sušičku, neskončete u účelnosti. Zkuste využít příjemných vibrací a pomilovat se na těchto přístrojích. Muži i ženy, kteří to někdy zkusili, svorně uvádějí, že šlo o to nejvzrušivější, co kdy poznali na vlastní kůži. Z pračky sálá příjemné teplo, navíc tento přístroj většinou mívá ideální výšku pro to, aby si žena sedla a muž pohodlně pronikl. A hluk? Pro mnohé může být nepříjemný, ale ve skutečnosti jde o ideální krytí pro vaše vzrušené vzdechy a výkřiky. Najednou se přestanete bát, že by to mohli sousedi uslyšet, a dáte plný průchod svým emocím.
4. Číslo ve vodě
Většinou se uvádí, jak krásný je sex ve sprše. Doporučujeme však ještě úplně jiný druh milování, související s vodou. Napusťte si vanu, na jejím okraji nechte plápolat svíčky, nezapomeňte ani na aromatickou pěnu (speciální se prodávají i v sex shopech) a po nesmělých dotecích dolních končetin pokračujte k erotogenním zónám. Uvidíte, jak si užijete romantiku i následnou živočišnou soulož. Jen dávejte pozor, pokud nemáte rádi anální sex. Mokrá těla ráda kloužou, tak abyste si při milování zezadu nepopletli jeden vstup s druhým…
5. Společné sledování filmu
Pusťte si nějaký pěkný film. Už jen to, že sledujete erotický snímek společně s partnerem či partnerkou, je pro mnohé natolik vzrušující, že je úspěšná předehra zaručená. Jen si předem dohodněte mantinely. Aby cudnější partnerky nemusely koukat na SM a dychtivější partneři se nenudili u Základního instinktu. Náš tip: japonské erotické drama Květina a had. Má v sobě romantiku i šokující sexuální scény. Většinou si ho pochvalují obě pohlaví.
Další rady najdete v časopise Patriot 3/2013.
Diskuze k článku  Zpestřete si sex! Jak na to?
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid