AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Adéla

Naslouchej mému vzdychání a uslyšíš jak se krásně udělám. Celé ti to popíšu a uvidíš, že se budeš chtít ke mně přidat.

Reklama
followme150x150

Zpěvačka Lucy Junk odložila svojí svatbu - Novinky ve světě erotiky

Zpěvačka Lucy Junk odložila svojí svatbuzpět

tisk TISK     email POSLAT
Zpěvačka Lucy Junk odložila svojí svatbu
Zpěvačka Lucy Junk odložila svojí svatbu
13.10. 2015
Zpěvačce Lucy Junk se daří cokoliv, na co jen prstem sáhne…bohužel svojí svatbu zrušila týden před obřadem…Proč?

V současné chvíli Lucy připravuje svůj nový singl. V říjnu se vrací zpátky do New Yorku, za svým producentem a svůj singl hodlá v USA finalizovat.

»Rádi bychom zde natočili i můj první videoklip a v prosinci ho snad v Praze představím, pokud se vše bude časově zvládat. Bude to pro mě vánoční dárek,« uvedla zpěvačka.

Ta co se týká pracovní vytíženosti, toho má nad hlavu. Stala se tváří nové přírodní kosmetiky, do toho se ve svém volném čase věnuje převážně charitě.

Se svým projektem hudební televize ALL TV pomáhá již dvakrát odvezla děti dětského domova k moři na moderátorský workshop do Itálie.

»Letos jsme byli v italském Lido Adrianu, děti z dětského domova Krásná Lípa byly úžasné a moc jsme si to spolu užili. V příštím roce doufám, že bude obdobná sestava. Už se na tom pracuje,« prozrazuje Lucy záměr také příští rok děti vyvézt k moři.

Děti a pomoc druhým jsou pro ní na prvním místě a sama právě díky časové vytíženosti musela odložit vlastní svatbu se svým dlouholetým partnerem Jakubem.

»My už jednu svatbu máme za sebou v Itálii před dvěma lety, ale ta je v Česku neplatná. Tak jsme to chtěli oficiálně potvrdit i tady. Přesně dva roky po tom co jsme se vzali v Itálii. Tehdy můj skoro manžel dělal prstýnky z větviček, jak si mě chtěl tak narychlo vzít… Ale to byste nevěřili jak najednou chlap umí být šikovnej. Bohužel díky práci se to včas nestihlo a týden před svatbou jsme všechno museli zrušit…Věřím, že to ale brzy napravíme. Je jedno jestli se vezmeme teď, nebo za dva měsíce. Teď se soustředím na svůj singl. A svatbu zatím neřeším. Na tu mám ještě ty dva měsíce,« dodala usměvavá zpěvačka.
Obrázky ke článku
Zpěvačka Lucy Junk odložila svojí svatbuZpěvačka Lucy Junk odložila svojí svatbuZpěvačka Lucy Junk odložila svojí svatbuZpěvačka Lucy Junk odložila svojí svatbu
diskuze
Reklama
hostes_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid