AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
satine150x150

Zrzky jsou nejlepší milovnice. Už je i důkaz! - Novinky ve světě erotiky

Zrzky jsou nejlepší milovnice. Už je i důkaz!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Zrzky jsou nejlepší milovnice. Už je i důkaz!
Zrzky jsou nejlepší milovnice. Už je i důkaz!
29.04. 2010

Zrzky jsou v posteli nejlepší! Všeobecně rozšířený názor, který ale mnozí považují zap ouhý mýtus, má už i vědecké základy.

Profesor Werner Habermehl z Hamburského institutu pro výzkum sexuality spolu se svým týmem přišel na to, že ženy se zrzavou hřívou si sexu umějí lépe užívat a mají i větší chuť na milostné hrátky. "Blondýny, brunetky i ženy s havraními vlasy za rudovláskami pokulhávají. Vypadá to, že zrzavé vlasy jsou zárukou častějšího a kvalitnějšího sexu," řekl profesor Habermehl.

Obrázky ke článku
Zrzky jsou nejlepší milovnice. Už je i důkaz!Zrzky jsou nejlepší milovnice. Už je i důkaz!Zrzky jsou nejlepší milovnice. Už je i důkaz!Zrzky jsou nejlepší milovnice. Už je i důkaz!Zrzky jsou nejlepší milovnice. Už je i důkaz!Zrzky jsou nejlepší milovnice. Už je i důkaz!Zrzky jsou nejlepší milovnice. Už je i důkaz!Zrzky jsou nejlepší milovnice. Už je i důkaz!Zrzky jsou nejlepší milovnice. Už je i důkaz!Zrzky jsou nejlepší milovnice. Už je i důkaz!
diskuze
Reklama
aaa-club-escort-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid