AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
hostes_150_150

Zrzky jsou nejlepší milovnice. Už je i důkaz! - Novinky ve světě erotiky

Zrzky jsou nejlepší milovnice. Už je i důkaz!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Zrzky jsou nejlepší milovnice. Už je i důkaz!
Zrzky jsou nejlepší milovnice. Už je i důkaz!
29.04. 2010

Zrzky jsou v posteli nejlepší! Všeobecně rozšířený názor, který ale mnozí považují zap ouhý mýtus, má už i vědecké základy.

Profesor Werner Habermehl z Hamburského institutu pro výzkum sexuality spolu se svým týmem přišel na to, že ženy se zrzavou hřívou si sexu umějí lépe užívat a mají i větší chuť na milostné hrátky. "Blondýny, brunetky i ženy s havraními vlasy za rudovláskami pokulhávají. Vypadá to, že zrzavé vlasy jsou zárukou častějšího a kvalitnějšího sexu," řekl profesor Habermehl.

Obrázky ke článku
Zrzky jsou nejlepší milovnice. Už je i důkaz!Zrzky jsou nejlepší milovnice. Už je i důkaz!Zrzky jsou nejlepší milovnice. Už je i důkaz!Zrzky jsou nejlepší milovnice. Už je i důkaz!Zrzky jsou nejlepší milovnice. Už je i důkaz!Zrzky jsou nejlepší milovnice. Už je i důkaz!Zrzky jsou nejlepší milovnice. Už je i důkaz!Zrzky jsou nejlepší milovnice. Už je i důkaz!Zrzky jsou nejlepší milovnice. Už je i důkaz!Zrzky jsou nejlepší milovnice. Už je i důkaz!
diskuze
Reklama
followme468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid