AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
hostes_150_150

Zuzana Novotná: Nejsem pouze manželka! - Novinky ve světě erotiky

Zuzana Novotná: Nejsem pouze manželka!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Zuzana Novotná: Nejsem pouze manželka!
Zuzana Novotná: Nejsem pouze manželka!
20.03. 2014
Když si obyčejná holka vezme úspěšného hokejistu, mohla by všechny dosavadní starosti o svou budoucnost hodit za hlavu, začít si užívat života na plno, lenošit a neomezeně nakupovat. Ovšem ne každá žena to takto chce a k životu potřebuje víc, než jen úspěch svého muže.

Zuzana Novotná je manželkou českého hokejového reprezentanta Jiřího Novotného, takže by si klidně takovýto luxus mohla dopřát a nemusela by hnout ani prstem. Jenže ona je jiná. Svůj den má naplánovaný od rána do večera a snaží se být v životě úspěšná a užitečná. »Snažím se dělat něco smysluplného. Když se má člověk dobře, podněcuje to v něm touhu pomáhat těm, kteří na tom tak dobře nejsou. To je podle mě důvod, proč tolik vlivných lidí tíhne k charitě,« přiznává Zuzana.

Ona sama podporuje autistické děti na jihu Čech, spolek Autisté jihu a projekt Nadace Terezy Maxové a je pořadatelkou již 2. ročníku charitativního Modrého běhu nebo Nadačního bazaru, ve kterém se prodává vyřazené oblečení manželek slavných sportovců. Výtěžek z prodeje je věnován spolku Autisté jihu.

Jelikož, jak sama říká, měla vždy estetické cítění, tak se občas podílí na návrzích interiérů, nábytku a spolupracuje s českobudějovickým architektem Martinem Vojtíškem. »Učím se to, zabředávám do tajů grafických programů. Bavilo by mě to celoživotně rozvíjet a pracovat v tom,« zmiňuje další svou aktivitu Zuzana.

Být ženou úspěšného muže ale nese i svá úskalí - musí se často stěhovat a opouštět tak svou rodinu, známé, přátelé. »Stěhování k našemu životu už patří, musela jsem si zvyknout. Skoro hned po seznámení jsem se za Jirkou stěhovala do Buffala, pak jsme se stěhovali do Washingtonu, Columbusu, chvíli jsme bydleli i v Kazachstánu a teď jsme zase v Praze,« popisuje cestování, ve kterém si ovšem našla i zálibu.

Málokteré ženě se podaří, aby si jí vybrali jako osobnost do prestižního pánského časopisu Playboy. Objevit se v tomto časopise a nebýt nahá znamená, že se jedná o opravdu významnou a krásnou ženu. To potvrzují i skvostné fotografie Ivy Haj.

Do budoucna by se ráda věnovala také umění. »Mám velký sen. Na zahradě bych si chtěla postavit ateliér, kde si budu moci dělat vše, co budu chtít. Mít tam svůj nepořádek, vzít si starou košili, zašpinit se od barev a zkoušet uplatňovat svoje představy,« prozrazuje Zuzana.
Obrázky ke článku
Zuzana Novotná: Nejsem pouze manželka!Zuzana Novotná: Nejsem pouze manželka!Zuzana Novotná: Nejsem pouze manželka!Zuzana Novotná: Nejsem pouze manželka!Zuzana Novotná: Nejsem pouze manželka!Zuzana Novotná: Nejsem pouze manželka!
diskuze
Reklama
followme468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid