AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
catering_150_150

Zvláštní sexuální praktiky I. - pissing - Novinky ve světě erotiky

Zvláštní sexuální praktiky I. - pissingzpět

tisk TISK     email POSLAT
Zvláštní sexuální praktiky I. - pissing
Zvláštní sexuální praktiky I. - pissing
25.06. 2017
Co si takhle v posteli zpestřit sex? Anebo i mimo postel? Užít si - a vymanit se z šedi a stereotypu? Máme pro vás seriál, kdy si představíme metody a praktiky, které vám přesně tohle umožní. I s možnými riziky.

Pissing patří mezi nejzvláštnější praktiky, ale pro mnohé je velmi přitažlivý. Pochází z anglického slova piss - močit. A tím je vám jasné, o co jde. Ano, jeden partner močí na toho druhého, nebo oba na sebe. Můžete při tom mít oblečení (škoda pracího prášku) nebo být nazí.

V čem spočívá ona přitažlivost pissingu? V tom, že to vypadá a zní hříšně, zakázaně. A zakázané ovoce nejvíce chutná. Ostatně, močení provádějí pohlavní orgány muže a ženy, takže sexualita je tím jen podtržená. A příjemné je také to, když vám po těle teče příjemně teplá tekutina. Při hlazení pomočeného těla nebo následném koitálním sexu zažijete orgasmy, o jakých se vám dříve jen zdálo.

Variantou pissingu, poněkud extrémnější, je to, když zlatou sprchu (golden shower) polykáte či dokonce moč pijete. I to některé páry dělají. Je to zdraví škodlivé? Ne. Moč zdravého člověka není škodlivá, pokud z ní tedy zrovna neučiníte každodenní nápoj. Ale pokud by byl člověk, jehož moč okusíte, například HIV pozitivní, mohl by to být velký problém (stejně jako sex s ním jako takový).

A jedno varování: pokud se vašemu partnerovi či partnerce už jen představa pissingu hnutí a dělá se mu na zvracení z varianty moči na vlastním těle, rozhodně ho/ji do toho nenuťte. Pak byste si neužili tu správnou touhu a přitažlivost, jako když člověk dělá tyto praktiky bezděčně...
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid