AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Aneta

Pojď mi to udělat do všech dírek a vůbec se se mnou nemazli. Ráda si nechám od tebe diktovat pravidla.

Reklama
spolecnik_150_150

Zvláštní sexuální praktiky III. - fisting - Novinky ve světě erotiky

Zvláštní sexuální praktiky III. - fistingzpět

tisk TISK     email POSLAT
Zvláštní sexuální praktiky III. - fisting
Zvláštní sexuální praktiky III. - fisting
02.07. 2017
Fisting (z anglického fist – pěst, fisting by se dalo přeložit jako pěsťování, užívá se také termín fist fucking, což by se dalo přeložit jako sex pěstí) je sexuální aktivita, založená na vkládání celé ruky (čímž se liší od prstění, kdy jsou do pochvy vkládány pouze prsty) do pochvy. Dělí se na mělký fisting (vsunutí ruky po zápěstí) a hluboký fisting (vsunutí ruky až po předloktí). Fisting se užívá v heterosexuálních i homosexuálních vztazích, také jako forma masturbace. Fisting je možno praktikovat i s análním otvorem (anální fisting, fisting análu), provádí se také dvojitý fisting, kdy je fisting prováděn zároveň jednou rukou do análního otvoru druhou rukou do vagíny.

Při fistingu se doporučuje užít lubrikační gel. I zde by měla platit pravidla hygieny používáním latexových rukavic, aby se zabránilo přenosu např. bakterií Escherichia coli nebo původců gastroenteritidy.

Pozor ale na jednu zásadní věc! Partnerka s tím musí souhlasit - a ne vždy jí to bude příjemné. Mějte na paměti i to, že čím více rozšíříte poševní svalstvo, tím méně si to pak užijete při klasickém sexu. Jinak ale směle do toho. Pro některé ženy to bývá velmi příjemné, muži si zase užijí něco ze samčí povahy...
diskuze
Reklama
followme468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid