AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
queens_150_150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

Články se štítkem - manzelstvizpět

<<   <   01   >   >>
Sexy Jessica Alba kritizuje manželství 09.02.2010
Populární herečka Jessica Alba tradičnímu manželství nevěří. Tenhle institut je dnes pokřivený a pozbývá půsodního smyslu. Alespoń se tak osmadvacetiletá herečka nedávno vyjádřila v tisku. Možná i proto ji musel její manžel Cash Warren dlouho přemlouvat, než ke svatbě před dvěma roky nakonec svolila. Co by ale měla říkat jistá Číňanka, která se rozhodla, že změní svoji vizáž, aby vypadala přesně jako Jessica Alba? Prý je to proto, že se rozešla s přítelem, který je do herečky blázen a má všude vylepené její plakáty. Co je pokřiveného v tomto případě?
V manželství se musí plánovat i sex, tvrdí Courteney Cox 12.01.2010

Domníváte se, že světoznámé celebrity se oddávají sexu spontánně a kdy je napadne, protože na večírcích bývají posilněné alkoholem a mají i více možností a času k nespoutaným hrátkám? Inu, je to možné. Ale jsou i výjimky. Představitelka Moniky ze seriálu Přátelé Courteney Cox provozuje sex zásadně podle harmonogramu. S manželem Davidem Arquettem to tak naplánovali a souloží pravidelně jednou týdně. Ani vícekrát, ani méněktrát. "Když se člověk vdá, člověk už prostě nemá sex tak často jako lidé kolem. V manželství musíte všechno plánovat. My jsme si stanovili harmonogram a souložíme jednou týdně," tvrdí pětačtyřicetiletá...

Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid